Türk Telekom altyapıyı aktif etmiyor

eyüpcan49

Decipat
Daha fazla  
2023 20 Aralık tarihinde binaya kutu koydular ertesi gün gelip dairelere obk kablo çektiler yaklaşık 50 gün olacak ama hala tık yok şu an halihazırda Türk Telekom kullanıyorum ve 16Mbps internete 300TL veriyorum. Bu durum gerçekten canımı sıkıyor. Ne yapmam lazım?

Dosya Ekleri

• IMG_1404.jpeg
    IMG_1404.jpeg
    105,7 KB · Görüntüleme: 39
  • IMG_1403.png
    IMG_1403.png
    162,2 KB · Görüntüleme: 41
TurkNet ile iletişime geçerseniz daha yardımcı olur onlar daha bilgili kadroya sahip (bence).

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 gün önce memleketten döndüm bakkala ekmek almaya giderken binanın önünde bir kağıt gördüm adresinize fiber internet gelmiştir diye kağıdın en altında Türk Telekom Pendik bölge genel müdürlüğünün numarası vardı bir tane abinin adı vardı serhattı herhalde arayacaktım ama telefon yanımda değildi numara aklımda değil şu an 0216 başlıyordu numarayı bilen yazabilir mi?

Mevcut bakır altyapınız (ADSL) fiber (ftth‘ye) çevrilmiştir yazıyordu.

2023 20 Aralık tarihinde binaya kutu koydular ertesi gün gelip dairelere obk kablo çektiler yaklaşık 50 gün olacak ama hala tık yok şu an halihazırda Türk Telekom kullanıyorum ve 16Mbps internete 300TL veriyorum. Bu durum gerçekten canımı sıkıyor. Ne yapmam lazım?

Bizim binayada fiber kabloyu çektiler baya kapsamlı bir projeymiş kutuyu henüz koymadılar, bina içinde duruyor fiber kablosu ne zaman kutuyu koyacakları belli değil.

Bizim binayada fiber kabloyu çektiler bayağı kapsamlı bir projeymiş kutuyu henüz koymadılar, bina içinde duruyor fiber kablosu ne zaman kutuyu koyacakları belli değil.

Bizde her şey hazır işte o canımı sıkıyor o kutuyu her gördüğümde sinir krizi geçiyorum 😠

TurkNet ile iletişime geçerseniz daha yardımcı olur onlar daha bilgili kadroya sahip (bence).

Kardeş altyapı Telekom'un gariban TurkNet ne yapsın.

Bizde her şey hazır işte o canımı sıkıyor o kutuyu her gördüğümde sinir krizi geçiyorum 😠

Kardeş altyapı Telekom'un gariban TurkNet ne yapsın.

Anladım hocam numara varmış iletişime geçin isterseniz.

@furkanddemir komik olan nedir?

2-3 gün önce memleketten döndüm bakkala ekmek almaya giderken binanın önünde bir kağıt gördüm adresinize fiber internet gelmiştir diye kağıdın en altında Türk Telekom Pendik bölge genel müdürlüğünün numarası vardı bir tane abinin adı vardı serhattı herhalde arayacaktım ama telefon yanımda değildi numara aklımda değil şu an 0216 başlıyordu numarayı bilen yazabilir mi?

Mevcut bakır altyapınız (ADSL) fiber (ftth‘ye) çevrilmiştir yazıyordu.

@Ulunay bu yazdığım hakkında ne düşünüyorsun hocam altyapı sorguladığımda gözükmüyor ama aramalıyım mı sence.

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş.

Bunu deneyip ss atar mısın?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı