Türk Telekom fiber interneti aktif etmiyor

Logantvs

Kilopat
Daha fazla  
2022 Ocak ayında binaya fiber kutusu geldi ama 10 aydır fiberi aktif etmiyorlar 2 hafta önce gidip durumu anlattım, TT müdürlüğünün bana dediği şey "fiberi aktif edebilmek için bütün dairelere kablo çekilmesi lazım başka türlü aktif edemeyiz" dedi. Ben de yaşlı insanların olduğunu fiber internete ihtiyaçlarının olmadığını ve şu an VDSL altyapım çok kötü Twitch'te yayın açtığımı ve sıkıntı yaşadığımı belirttim ama tüm dairelere kablo çekilmezse olmaz dedi kabloyu ben size veririm bir elektrikçiye daire başı 200-300 lira verip çektirebilirizsiniz dedi. Binada 300 lira vermeyecek çok kişi var, benim bu durumu şikayet etme hakkım var mı?

Bizim binada adamın odasının tavanında sorun oluştu diye tüm dairelerden 200TL toplandı, hiç kimse karsı cıkamadı böyle bir hakkı varmış çünkü. Dene sende şansını. TT yardımcı olmazsa binanın yöneticisine anlat durumu.

Bina yöneticiniz ile durumu konuşun.
Bina sakinlerine de yeni nesil internet hizmet ve dairelerin daha da değerleneceğini belirtin.
İştahları kabartırsanız talep edebilirler.
İlerleyen dönemlerde daha yüksek fiyatlar ödemek zorunda kalabilirler gibi şeyler deyiniz.

Bizim binada adamın odasının tavanında sorun oluştu diye tüm dairelerden 200TL toplandı, hiç kimse karsı cıkamadı böyle bir hakkı varmış çünkü. Dene sende şansını. TT yardımcı olmazsa binanın yöneticisine anlat durumu.

İlk işim yönetici ile konuşmak oldu ama o bile daha sözümü bitirmeden herkes bağlatmaz dedi. Bir arkadaşımda şikayet et dedi önce buraya bir sorayım dedim.

Geri
Yukarı