Türk Telekom Aşırı Ping Sorunu

Dellendimbak1

Kilopat
Daha fazla  
Türk Telekom 50 megabit internet kullanıyorum. League of Legends oyununda çok fazla ping var. Hız testlerinde de öyle ne yapabilirim. (Telefon bağlı değil, Steam açık değil, indirme yapmıyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
Hız testi sonucu yapıp buraya atın. Modemde arayüzünde(Hat durumu) bağlantınızı gösteren ekranı atın büyük ihtimalle isteyeceklerdir.Birde hız testi sonucunu bilgisayarda ve telefonda yapın aynı değerleri alıyorsanız sorun büyük ihtimalle Türk Telekom kaynaklıdır. Ping sorunu telefonda yoksa bilgisayarla ilgilenmeye başlarız.

Opera Anlık Görüntü_2019-08-28_144604_192.168.1.1.png
Opera Anlık Görüntü_2019-08-28_144711_hiztesti.turktelekom.com.tr.png

Telefonda da aynı değerleri alıyorum.

Hat zayıflamanız gönderme hızında sınırda. Hatta kötü kabul edilebilir. Santrale uzaklığınız vb. gibi durumlar bunu etkiliyor diye biliyorum. Türktelekomu arayıp arıza kaydı oluşturmayı denediniz mi?

Türk Telekom 50 megabit internet kullanıyorum. League of Legends oyununda çok fazla ping var. Hız testlerinde de öyle ne yapabilirim. (Telefon bağlı değil, Steam açık değil, indirme yapmıyorum)
Aynı sorun 3-4 gündür bende de var. 150-200 arası geziyor oyunlarda pingim. Müşteri hizmetleri de ilgilenmiyorlar ping ile. Çözebildin mi ?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı