Türk Telekom Basın Açıklaması

Ball So Hard

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Lenovo IdeaPad 3 İşlemci: Intel Core i5-10210U Harici Ekran Kartı: NVIDIA GeForce MX130 Sistem: Windows 11 Home 22H2
Meslek
Freelancer
Saatlerdir Türk Telekom internet sağlayıcısını kullananlar sorun yaşıyor. Türk Telekom konuyla alakalı resmi açıklama yaptı.

''20 Ocak 2020 Pazartesi günü internet erişiminde yaşanan problemlere dair, Türk Telekom olarak halkımızı ve paydaşlarımızı bilgilendirme sorumluluğumuz çerçevesinde açıklama yapılması gereği doğmuştur.

Söz konusu erişim aksaklıkları, dünyada pek çok kurumun hatta devletlerin maruz kalabildiği ‘Siber Saldırı’ ile ilgili olup, saldırılar bu kez Türk Telekom’un DNS’lerine yönelik yapılmaktadır.

Türk Telekom’un alanında yetkin siber güvenlik uzmanları, saldırıları bertaraf etmek, yurt içi ve yurt dışı internet trafiğini normal seyrinde devam ettirmek için yoğun bir çalışma içerisindedir.

Türkiye’nin en büyük Siber Güvenlik Merkezine sahip olan Türk Telekom’un, gerekli önlemleri alarak, kullanıcılarımızın bu saldırılardan etkilenmemesi için çalışmalarını sürdürdüğünü kamuoyunun bilgisine sunarız.''

Kaynak: 20 Ocak 2020 Tarihinde İnternet Erişiminde Yaşanan Problemlere Dair Basın Açıklamamız - Türk Telekom Medya Merkezi

Güya Türkiye'nin en büyük Siber Güvenlik Merkezi. Ben inandım, siz de inanın.

E benim internet kotasız bana ne vercekler?
Bu arada oyundan çıkmadan önce 60 pinge düsmüştü sevinmiştim 10 dakika öncesine kadar. Oyundan çiktım bitti. Bir daha gelmedi.

Türk Telekom kullanıcısındır. Not Stonks...

Ama evdesindir ve Kablonet Wi-Fi vardır. Ultra Mega Stonks...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı