Türk Telekom - Bayrama Özel Haftalık 30GB 25TL!

Söz konusu paketler bayram süresi boyunca satın alınabilir, faturasız müşteriler Türk Telekom Online işlemler uygulamasından paketleri satın alabilir.

Faturalılar için bulunmamaktadır...

5d1a3312cc186865ea4cfc405aee8663.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Vodafone sınırsız olarak veriyor fakat sınırsız 4.5G şebekeyi çok kötü etkilediği için çıkarmıyorlar. Şimdi Vodafone neden çıkardı diyecekseniz, zaten Vodafone 4.5G hızında en kötü operatör. Benim altyapım zaten kötü diyerek veriyor müşterilerine sınırsız tarife. Fakat kalan iki firmadan beklememek lazım sınırsız tarife.
Bizim burada mobil altyapı sağlam. Sabit 300 Mbps alıyorum sabah akşam Turkcell'de. Örnek bir hız testi yapmıştım. Sanırsam 4.5G de en yüksek hızı ben alıyorum :D.

4655565487.png

Upload hızı arada 100 Mbps oluyor. Yakınlarda baz istasyonu hiç görmedim.

Bizim burada mobil altyapı sağlam. Sabit 300 Mbps alıyorum sabah akşam Turkcell'de. Örnek bir hız testi yapmıştım. Sanırsam 4.5G de en yüksek hızı ben alıyorum :D.

Eki Görüntüle 1113609

Upload hızı arada 100 Mbps oluyor. Yakınlarda baz istasyonu hiç görmedim.
Hocam siz hız görmemişsiniz 😄

570 Dow - 51 Up ama test benim değil, Turkcell bu sporu yapıyor. Vodafone ile 10 mbps aldığımızda hatim indiriyoruz. :D
30 GB paketini almak için nereye, ne mesajı atacağız? Online İşlemler'de bende 10 GB 37₺ çıkıyor da.
BİMcell'lier faydalanamıyor, Türk Telekom'a özel bir kampanya bu.
30 GB paketini almak için nereye, ne mesajı atacağız? Online İşlemler'de bende 10 GB 37₺ çıkıyor da.
Benim evimde Türk Telekom şebekesi en iyisi, 25 download geziyor. Turkcell ise maalesef 1 download, Vodafone genelde sabit 5 download. Turkcell 2022'de yeni bir baz istasyonu kuracak bölgeme inşAllah. En az 10 olsa işimi görür.
Şu forumu bir öğrenemedim, kaç mesaj attım yau :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-20-21-47-57-66.jpg
    Screenshot_2021-07-20-21-47-57-66.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı