Türk Telekom özel teklif aldıktan sonra iki fatura gözüküyor

RADAMENCY

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom mobil uygulamasında bana özel tarife vardı ve ben de kabul ettim.
12 ay boyunca kalma sözüyle zaten faturalıydım ve şimdi 2 tane faturam aktif olarak ayrı ayrı gözüküyor, bu nedir?
Yanlışlık mı var? Her ay 2 fatura mı gelecek şimdi?

IMG-20230517-WA0004~2.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom mobil uygulamasında bana özel tarife vardı ve ben de kabul ettim.
12 ay boyunca kalma sözüyle zaten faturalıydım ve şimdi 2 tane faturam aktif olarak ayrı ayrı gözüküyor, bu nedir?
Yanlışlık mı var? Her ay 2 fatura mı gelecek şimdi?

Eki Görüntüle 1782715
Diğer tarifenin taahhüdü bitmeden geçtiysen diğerinin kalan aylarda uygulanacak indirimleri,bu ayki ücreti ve yeni tarfiwnin bu ayki ücreti bu faturaya yansır. Sonra devam edersin sadece bu faturayı ödeyerek. ❤️

Diğer tarifenin taahhüdü bitmeden geçtiysen diğerinin kalan aylarda uygulanacak indirimleri,bu ayki ücreti ve yeni tarfiwnin bu ayki ücreti bu faturaya yansır. Sonra devam edersin sadece bu faturayı ödeyerek. ❤️
Şimdi ben diğer ay 2 fatura ve ilk tarifenin indirimlerini mi ödiycem tam olarak

Şimdi ben diğer ay 2 fatura ve ilk tarifenin indirimlerini mi ödiycem tam olarak
Bu ayın faturasına yansıtmaları gerekiyor normalde hepsini. Ondan sonra normal devam ediyor. Tabii bu dediklerimden indirim mevzusu önceki tarifeden indirimli yararlanmak için 5555'e "SÖZ" diye mesaj attıysanız geçerli. Faturan şu an değişmemiştir belki ama ilerleyen vakitlerde düzelir. ❤️

Bu ayın faturasına yansıtmaları gerekiyor normalde hepsini. Ondan sonra normal devam ediyor. Tabii bu dediklerimden indirim mevzusu önceki tarifeden indirimli yararlanmak için 5555'e "söz" diye mesaj attıysanız geçerli. Faturan şu an değişmemiştir belki ama ilerleyen vakitlerde düzelir. ❤️

Faturam 78 TL'den 108 TL gibi bir şey olmuş bahsettiğin şey bu mu acaba? Diğer ay normale mi dönecek yani.

Normalde kaç TL ödüyordun ve şu anki tarifen kaç TL?

Benim normalde faturam 60 TL gibi bir şeydi bu ay biraz astım 75 TL gibi olmuştu sonra uygulamaya girdiğimde özel teklif olduğunu gördüm kabul ettim oda 75 TL bir ücreti vardı benim şu an anlık faturam 108 TL civarı bir şey olmuş diğer ay ne olur acaba?

Benim normalde faturam 60 TL gibi bir şeydi bu ay biraz astım 75 TL gibi olmuştu sonra uygulamaya girdiğimde özel teklif olduğunu gördüm kabul ettim oda 75 TL bir ücreti vardı benim şu an anlık faturam 108 TL civarı bir şey olmuş diğer ay ne olur acaba?
60 TL'nin içinde vergilendirme vs. de olması lazım. Paket baya ucuza geliyormuş sanırım ki zaten 2 GB alıyormuşsun. Faturaya tüm ücretler yansımamıştır büyük ihtimal bir süre daha beklersin ücretlendirme yapılır. Gelmezse 108 TL öder yırtarsın ama hiç beklemiyorum Türk Telekom'dan bunu.🥲

Diğer aya yansımaz büyük ihtimal bu aya yansımazsa. 75TL + vergiler olur. ❤️

Yeni konular

Geri
Yukarı