Türk Telekom - Bayrama Özel Haftalık 30GB 25TL!

Bizim burada mobil altyapı sağlam. Sabit 300 Mbps alıyorum sabah akşam Turkcell'de. Örnek bir hız testi yapmıştım. Sanırsam 4.5G de en yüksek hızı ben alıyorum .

Upload hızı arada 100 Mbps oluyor. Yakınlarda baz istasyonu hiç görmedim.

Hocam siz hız görmemişsiniz

570 Dow - 51 Up ama test benim değil, Turkcell bu sporu yapıyor. Vodafone ile 10 mbps aldığımızda hatim indiriyoruz.
30 GB paketini almak için nereye, ne mesajı atacağız? Online İşlemler'de bende 10 GB 37₺ çıkıyor da.
BİMcell'lier faydalanamıyor, Türk Telekom'a özel bir kampanya bu.
30 GB paketini almak için nereye, ne mesajı atacağız? Online İşlemler'de bende 10 GB 37₺ çıkıyor da.
Benim evimde Türk Telekom şebekesi en iyisi, 25 download geziyor. Turkcell ise maalesef 1 download, Vodafone genelde sabit 5 download. Turkcell 2022'de yeni bir baz istasyonu kuracak bölgeme inşAllah. En az 10 olsa işimi görür.
Şu forumu bir öğrenemedim, kaç mesaj attım yau

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-07-20-21-47-57-66.jpg
    24,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Faturalı hatlara ve kendi alt tarifelerindeki operatörlere de verseler fena olmazdı aslında.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…