Talya Selim

Kilopat
Daha fazla  
Sorunum şu şu anda kullandığım Türk Telekom internet faturaları ödendiği halde belirli sitelere girmiyor.

Steam'den oyun indiremiyorum (ayrıca Steam'i ilk kurduğumda Steam güncelleme için çevrimiçi olmalıdır hatası veriyor VPN kullanınca bu hatayı vermiyor. ) Ama YouTube'dan video izleyebiliyorum bu sorunu belirli yöntemlerle çözmeye çalıştım. Önce bir reset atayım düzelir dedim ama işe yaramadı. (Bu arada PC ethernet kablosu ile interneti alıyor) başka bir masaüstü PC ile denedim olmadı leptoptan Wi-Fi ile bağlandım yine olmadı. Telefonumu Wi-Fi alıcı olarak kullandım biraz düzeldi gibi oldu PC resetlediğimde Bu da çalışmamaya başladı En sonunda müşteri hizmetlerini aradım ve bana "efendim sorun bizden kaynaklanmıyor. Belki kullandığınız sitelerin yoğunluğundan olabilir"dediler. Ki YouTube'a erişebiliyordum sebebi bu da olmamalı. Çevremde tanıdığım bir kaç kişide de bu sorun var ( Türk Telekom kullanıyorlar ) artık gına geldi her yolu denedim olmuyor. Aklınızda çözüm ile ilgili bir fikir varsa yazarsanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aile filtresi ise girip modem arayüzünden iptal edebiliyorsunuz, en azından benim modemimde böyle yanlış yönlendirme olmasın ama girip deneseniz bir şey kaybetmezsiniz. Aileden izin istemeye gelirsek epey sorun yaratabilir tabii aileden aileye fark var.

Aga ben fiber kullanıyorum 10 Aralık'ta geldi Cyberpunk'un çıktığı gün Steam'e giremedim hata kodu 107 diyordu VPN'le girdim ama oda uzun oluyor modem arayüzü çok karışık. Oyun da açamıyorum bakın dayanamıyorum crack indireceğim 1 haftadır hiçbir şey oynayamıyorum.

Aynı sorun bende de vardı. HTTP'li sitelere ve sunuculara erişemiyordum. Online şikayetten bildirimde bulunduğumda, sorunun bende olduğunu bilgisayarcı falan çağırmamı söylediler. Ben de geri bildirimde bulundum. 'Ben de sorun yok..." vesaire gibisinden. Lütüf edip, kendi sistemlerine baktılar. Ve bağlantımı düzelttiler. Ama 15 gün sonra yine aynı sorun oldu. Yine Online şikayetten bildirimde bulundum. Yine düzelttiler. Veee yine aynı sorun oldu ve yine Online şikayetten bildirimde bulundum. Bu sefer, sorun sizden kaynaklı bla bla bla büssürü zırva yazmışlar. Sonuç olarak internetim var ama HTTP'li sitelere ve sunuculara erişemiyorum. Sorun acaba benden falan mı kaynaklanıyor diye düşünmeden edemiyorum. Paranayak oldum bunlar yüzüden.

Yeni konular

Geri
Yukarı