Çözüldü Türk Telekom binaya kutu taktı bu nedir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sercan9335

Kilopat
Yer
izmir
Daha fazla  
Herkese merhabalar. Bundan yaklaşık 3 ay önce Türk Telekom'a altyapı ve internet başvurusunda bulunmuştum taşıdığın bina yeni olduğu için altyapı yoktu. Bugün eve geldiğimde rastgele telefon TV kutusunu açtığımda böyle bir şeyle karşılaştım Türk Telekom'u arayıp söyleyince altyapınızın oluşturulması başladı gibi bir cevap verdi. Bunun ne olduğunu bilenler bana yardımcı olabilir mi rica etsem. Teşekkürler.

20200223_165629.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hayırlı olsun nur topu gibi fiberiniz olmuş. ONT (optik fiber santral) bu cihazın adı.

Fiberi Turk Telekom yerine Millenicom'dan almanızı tavsiye ederim. 100 Mbit, taahhüt yok ve yanlış hatırlamıyorsam 100 TL. Turk Telekom'un fiyatları fahiş ve taahhütler absürt.
Hayırlı olsun nur topu gibi fiberiniz olmuş. ONT (optik fiber santral) bu cihazın adı.

Fiberi Turk Telekom yerine Millenicom'dan almanızı tavsiye ederim. 100 Mbit, taahhüt yok ve yanlış hatırlamıyorsam 100 TL. Turk Telekom'un fiyatları fahiş ve taahhütler absürt.

Çözüm
Teşekkür ederim hepinize. Önceden internet pakedini almıştım yaklaşık 80 liralık adsl pakedi, bu paket işe yaramaz mı o zaman yeni paket mi almam gerekiyor acaba

Hocam millenicom almanı öneririm 100 Mbps 100 TL taahhüt yok kontrat yok fiberde güzel hızlar alırsın çok şanslısın :) 1 ay ücretsiz kullanman için davet kodu verebilirim geçmeyi düşünürsen

Hocam millenicom almanı öneririm 100 Mbps 100 TL taahhüt yok kontrat yok fiberde güzel hızlar alırsın çok şanslısın :) 1 ay ücretsiz kullanman için davet kodu verebilirim geçmeyi düşünürsen
Hocam teşekkür ederim.Altyapı tamamlansın iletişime geçelim seninle

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı