Türk Telekom fiber kutu taktı

GhostOfJustice

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben haziran ayında altyapı başvurusu yapmıştım daha sonra eylül aynının sonlarına doğru apartmanın altına turuncu kablo geldiğini gördüm şimdi ise de gri bir tane kutu getirmişler bu işlerden anlayana biri ve yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

1: İnternet ne zaman gelir?
2: Türk Telekom'dan aboneliğimi nasıl sonlandırabilirim? (1.yılım doldu) ( 2016 Ti'dan beri Türk Telekom kullanıyorum maalesef :( )

Dosya Ekleri

• kutu.jpg
    kutu.jpg
    153,6 KB · Görüntüleme: 77
  • kutuv2.jpg
    kutuv2.jpg
    136,7 KB · Görüntüleme: 90
Merhaba arkadaşlar. Ben haziran ayında altyapı başvurusu yapmıştım daha sonra eylül aynının sonlarına doğru apartmanın altına turuncu kablo geldiğini gördüm şimdi ise de gri bir tane kutu getirmişler bu işlerden anlayana biri ve yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

2: Türk Telekom'dan aboneliğimi nasıl sonlandırabilirim? (1.yılım doldu) ( 2016 Ti'dan beri Türk Telekom kullanıyorum maalesef :( )
1 - Yaklaşık 10-15 gün içerisinde aktif edilir.
2 - Aboneliğinizi e-Devlet üzerinden sonlandırabilirsiniz.

Türk Telekom harici 100Mbps üstü hız alamazsın altyapından. Neden değiştirmek istiyorsun ki?

Dostum nereye başvurdun da getirdiler. Uzun zamandır sürekli bende altyapı istediğimi belirtiyorum ama hiçbir çalışma yapılmıyor.

1 - yaklaşık 10-15 gün içerisinde aktif edilir.
2 - aboneliğinizi e-Devlet üzerinden sonlandırabilirsiniz.

Teşekkürler bilgiler için.

Türk Telekom harici 100Mbps üstü hız alamazsın altyapından. Neden değiştirmek istiyorsun ki?

Pahalı.

Dostum nereye başvurdun da getirdiler. Uzun zamandır sürekli bende altyapı istediğimi belirtiyorum ama hiçbir çalışma yapılmıyor.

Twiterdan sürekli rahatsız ettim Yusuf kıraç a mesaj gönderdim LinkedIn'den TT ceosunua mesaj gönderdim müdürlüğe gidip oradan da sürekli rahatsız ettim :D

Geri
Yukarı