Türk Telekom cevabında ne demek istemiş?

Bohohohyoott

Hectopat
Yer
Yozgat
Daha fazla  
Ben anlamadim da burada ne demek istemiş?

Screenshot_2023-02-12-14-13-38-48.jpg

Geçen ay bitmeden yeni taahhüt geçtiğiniz için kullandığınız gün kadar faturaya yansıyacak diyor. Eğer SMS, arama veya internet paketinizin herhangi biri biterse kaç gün kullandığınıza bakılmadan direkt o ayın ücretini ödeyeceksiniz diyor. İlk ay geçen ay kullandığınız kadar olan kısım ile birleşecek. Ardından sonraki ay normal fiyatı ödeyeceksiniz.

Son düzenleme:
Nasıl yani benim taahhüt bitmişti ve yeni tahtsuz ücret 110TL idi yeni paket 90TL faturam 10/02/2023 yenilenmişti ne olacak şimdi fiyat?

Nasıl yani benim taahhüt bitmişti ve yeni tahtsuz ücret 110TL idi yeni paket 90TL faturam 10/02/2023 yenilenmişti ne olacak şimdi fiyat?

Yeni ücret: 110TL
Eski ücret: 90TL

Bu bilgilere göre söylüyorum 6 lira eski faturadan ödeyeceksiniz. Yaklaşık 102 TL'de yeni faturanızdan ödeyeceksiniz. Toplam 108 lira fatura ödeyeceksiniz güncel faturanıza bu şekilde yansıması lazım.

Bu bilgilere göre söylüyorum 6 lira eski faturadan ödeyeceksiniz. Yaklaşık 102 TL'de yeni faturanızdan ödeyeceksiniz. Toplam 108 lira fatura ödeyeceksiniz güncel faturanıza bu şekilde yansıması lazım.

Hocam hiç mobil veri kullanmadim sadece telefon 10 dk ve 1 SMS yine Fiat ayni midir?

Hocam hiç mobil veri kullanmadim sadece telefon 10 dk ve 1 SMS yine Fiat ayni midir?

Yok hocam eski fiyat 110 TL.

Yine 108 TL mi olur?

O zaman 91 TL civarlarında bir fiyat ödeyeceksiniz.

Hocam son 2 sorum var: Hala Türk Telekom mobil uygulamasında fatura 110 TL gözüküyor. Diger sorumda tahud ilk bittiginde fatura 145 TL geldi neden size zahmet olmazsa cevaplayabilir misiniz?

Hocam son 2 sorum var: Hala Türk Telekom mobil uygulamasında fatura 110 TL gözüküyor. Diger sorumda tahud ilk bittiginde fatura 145 TL geldi neden size zahmet olmazsa cevaplayabilir misiniz?

Hocam fatura 99 TL oldu o düzelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı