Türk Telekom attığı fatura SMS'inde ne demek istiyor?

rully13k

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Türk Telekom taahhüdümü değiştirdim ve bana taahhüt için onaylanmasını beklememi istediler. Ben de bekledim ve sonrasında böyle mesaj geldi, bu ne demek oluyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
"Tarife degisikligi sonrasi ilk faturaya ozel eski tarife ucretinin tumu ve yeni tarifenin kullanilan gun ucreti (kullanim haklarindan biri biterse tam ucreti) toplami aylik tarife ucreti olarak faturaya yansir. Sonraki ayda sadece yeni tarife ucreti alinir B001"

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Türk Telekom taahhüdümü değiştirdim ve bana taahhüt için onaylanmasını beklememi istediler. Ben de bekledim ve sonrasında böyle mesaj geldi, bu ne demek oluyor? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
"Tarife degisikligi sonrasi ilk faturaya ozel eski tarife ucretinin tumu ve yeni tarifenin kullanilan gun ucreti (kullanim haklarindan biri biterse tam ucreti) toplami aylik tarife ucreti olarak faturaya yansir. Sonraki ayda sadece yeni tarife ucreti alinir B001"

Taahhüt süresi ne zaman bitiyor? Yeni taahhüt süresi ne zaman başlıyor önce bu iki tarihi bilmen gerekiyor. Daha sonra bitmeden yeni taahhüt başladıysa sana ceza çıkarmışlar. Onu alacaklar. Sonra yeni yapılan taahhüt ücreti devreye girecek. Telefon da yaptıysan inanma hemen en yakın fiziki olarak Türk Telekom'a gidip işin aslını öğren bence.

Önceden 200 liraya kullanıyordunuz. Şu an 250 TL oldu ama ayın ortası yani 15 gün var. Önceki tarifenin tamamı 200TL + şu anki tarifenizin kullanacagınız gün kadar parası (15 gün) 125 = 325 TL alınacak. Yeni tarifenizdeki internetin tamamını bitirirseniz tamamı alınacak. Bu belirtiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı