Türk Telekom Destek Ne Gibi Bilgiler İstiyor?

Kastanbolu

Kilopat
Merhabalar, son 3 haftadır internetime kimse girmemesine rağmen acayip şekilde oyunlarda ping sorunuyla karşı karşıyayım.
Nedense internette kimse girip video izlediğinde tek bağlantı sağladığım zaman kasmazdı, şimdi tek ben varken oyunlar kasıyor. Arayacağım bu herifleri de ne sorarlar, ne gibi bilgileri hazır tutmam gerekir yardımcı olur musunuz? Benden başka da son zamanlarda birkaç kişide de şikayetvar'da aynı sorun varmış, siz de yaşıyor musunuz böyle bir şey?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunla ben eskiden karşılaşıyordum. Benimki bizim bölgedeki İnternet altyapısından kaynaklanıyor.
Eğer ararsan sana kullanıcı adı ve şifreni soracaklar. Bunları bilsen yeterli diye düşünüyorum. Diğerlerini kendin cevaplarsın herhalde.

Aboneliğinizin kayıtlı olduğu telefon ile ararsanız herhangi bir bilgi sormadan şikayetinizi dinlerler.
Ama farklı bir telefon aracılığı ile ulaşırsanız bazı bilgileri almadan yardım edemezler.
Bu arada Türk telekom Ağustos ayından beri Yurt dışı ve yurt içi sunucularında baya sorun var. Kullandığım mobil hatta yabancı kaynaklardan doğrulama SMS bile gelmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı