Türk Telekom download ve upload hızları durduk yere arttı

Geçen TurkNet abim 100Mbit paketi 1gigabit yapınca çok sevinmiştim fiyat farkıda ödemeden direkt kendileri gelip apartmana kurulum yaptılar sürekli tam hız alamasam bile yine aşırı hızlı yıllarca 100Kbps ile indirme yapmış biri olarak çok sevinmiştim eskiler geldi aklıma.

Şu an kablolu bakamam ama Ethernet kablosunu bulunca dener size yazarım. İlginiz için teşekkürler.
Bugün ethernet kablolu ve Wi-fi ile ayrı ayrı denedim. 50 Mpbs üzeri çıktı ikisi de. Ama 1 ölçüm diğerini tutmuyor. Bir seferinde 53 çıkıyor aynı ölçüm 5 dakika sonra 25 oluyor. Stabil değil yani.

Ethernet kablosu

09.png

Wi-fi

08.jpg

Bizde sadece bakır kablo olduğundan 50 Mbps download istesek bile kopar diye vermiyorlar. 35'ten yukarı alamıyoruz. Doğruluğundan şüpheliyim. Teknik ekipteki eleman ne zaman hızla ilgili yanına gitsem senin download miktarın yüksek sanayi mi işletiyorsun diye dalga geçiyor. Sanki komünist düzendeyiz de herifler interneti lütfen veriyorlar. Ben parasıyla 100 Mbps alamadım. Yaşadığım yerde de yüksek hız sağlayan başka firma yok. Bu arada benim de yükleme hızım 12 Mbps'a çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı