Türk Telekom düşük hız

no.name.nb

Hectopat
Arkadaşlar Türk Telekom kullanıyorum. İnternet paketim 25 download ama ben 7-8-9 civarlarında alıyorum. Uploadım da 0.45 civarı, pingim 10. Wi-Fi kullandığımda da değerlerim o civarlardaydı. Birkaç gün önce Ethernet kablosu çektim, hala o civarlarda. Neden böyle bilmiyorum ve bir şey dikkatimi çekti. Aarlardan bir şeye baktığımda hız 100 MB/s'ye sabitti. Bununla bir alakası var mıdır? SS birakıyorum:

resim_2021-01-17_214127.png

Arkadaşlar Türk Telekom kullanıyorum. İnternet paketim 25 download ama ben 7-8-9 civarlarında alıyorum. Uploadım da 0.45 civarı, pingim 10. Wi-Fi kullandığımda da değerlerim o civarlardaydı. Birkaç gün önce Ethernet kablosu çektim, hala o civarlarda. Neden böyle bilmiyorum ve bir şey dikkatimi çekti. Aarlardan bir şeye baktığımda hız 100 MB/s'ye sabitti. Bununla bir alakası var mıdır? SS birakıyorum:

Eki Görüntüle 840816

Bilgisayar modeli ağ kartı Windows sürümü ve modem arayüzünden DSL bölümünü atın.

Başlata aygıt yöneticisi yazın ve ağ bağdaştırıcılarını bulup iki kere tıklayın. Mesela bende Realtek sizde de isimli bir şey olması lazım ona sağ tıklayın sürücüyü güncelleştir diyin ve sürücüleri otomatik olarak güncelle diyin.

Geri
Yukarı