Türk Telekom düşük internet hızı

Aynı sorun bende de vardı 2. ci aboneliğimi aldım direk yanıma koydum modemi kablosuz bağlantı hızı hala 4 Mbit civarlarında geziyor.

Evet ya çok merak ettim yarın Türk Telekom'u arıyacağım belki bir sorun vardır gelsinler baksınlar para ödemiyor muyum gelsinler baksınlar.

Ben de de hız sorunu var hocam 50 lilik paket kullanıyordum ve hızım 47 48ken pazar günü int gitti ve geldiğin de 30'a düştü. 3 gündür halledecekler gelip ama neredeee sadece bekliyorum. Bugün sözde Elite ekip gelecekti para veriyoruz ona rağmen gelmiyorlar. Cidden mükolar.

TTNET'i tekrar aradığımda gelen D-Smart ekibi yeni abonenin bağlantısını sizin girişiniz üzerinden yapmış olabilir benzeri bir şeyler söyledi. Böyle bir durum mümkün mü? Bir daire ankastrede benim çıkışım üzerinden İnternet çekebilir mi? (Ankastrede yeterli yer olmadığı konusu bir ara konuşulmuştu apartmanda)
Bu mümkün mü?
Tanıdık bir elektrikçiye rica ettik gelip baktı tahmin ettiğim gibi başka dairedeki yeni aboneye İnternet bağlanırken ankastrede bizim kabloda oynama olmuş. Sorun şu an çözüldü.
Yani sorun TTNET kaynaklı değil.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı