Türk Telekom düşük internet hızı

Eğer bulunduğunuz binada fazla internet abonesi varsa altyapınız sebebiyle internet hızı düşüyor. Kablolar tasiyamiyor birnevi. Sabah saatlerinde ise kullanım azaldığı için hızınızı alabiliyorsunuz.

Eğer bulunduğunuz binada fazla internet abonesi varsa altyapınız sebebiyle internet hızı düşüyor. Kablolar tasiyamiyor birnevi. Sabah saatlerinde ise kullanım azaldığı için hızınızı alabiliyorsunuz.
Kabloları geliştirmemizi mi önerirsiniz hocam? Şu an test yaptığımda 16 mbps hızım. O zaman binadaki kabloları güncelleyelim.

TurkNet'te akşam 18:00'dan sonra gece 02:00'a kadar yavaşlama oluyor. Bir yerde 1Mbit sabitleniyor 02:00 civarlarına kadar. Sabah düzelmiş oluyor ama.
TTNET geçeyim diyordum ama 2 yıla imza atıp cayma ödemek istemiyorum. Görünüşe göre orasıda rezil.

Ya kardeşim bir bilginiz olmadan gereksiz laf kalabalığı yapmayın kardeşim hattın berbat denecek durumda modem falan çözmez sen ankastre yenilense de büyük ihtimal evinde de sıkıntı çıkacak.

Ya kardeşim bir bilginiz olmadan gereksiz laf kalabalığı yapmayın kardeşim hattın berbat denecek durumda modem falan çözmez sen ankastre yenilense de büyük ihtimal evinde de sıkıntı çıkacak.

Hat değerleri berbat falan değil 11.4 SNR margin mi berbat? Ben de 8 SNR margin var. Modeme gelen bir hız var. Wi-Fi ile bağlandığı için büyük ihtimal böyle bir sorun yaşıyor.

Hat değerleri berbat falan değil 11.4 SNR margin mi berbat? Ben de 8 SNR margin var. Modeme gelen bir hız var. Wi-Fi ile bağlandığı için büyük ihtimal böyle bir sorun yaşıyor.
Wi-Fi'den kastınız ne acaba anlamadım. Ethernet kablosuyla internet bilgisayara bağlı zaten. Bir de ankastreye modem bağlama varmış. O nasıl yapılıyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı