Türk Telekom ev interneti düzgün hizmet vermiyor

Kısaca özet geçeyim kabloyu superonline'a yenileteceğim. + portları kontrol ettireceğim.

Türk Telekom'da ben aradığımda maskimum hız 53 deniyor abim aradığında 68 deniyor. Bunlar nasıl iş yapıyor anlamıyorum. Sorunumu da çözmüyorlar neymiş onlarda normal gözüküyormuş.

Ben hizmet alamıyorum diyorum ama Türk Telekom için bu durumun bir önemi yok. Onların ekranlarında normal gözüküyorsa arıza kaydı oluşturmuyorlar.

Bir daha bu kurumun kapısının önünden geçmem.

Kısaca özet geçeyim kabloyu Superonline'a yenileteceğim. + portları kontrol ettireceğim.

Türk Telekom'da ben aradığımda maskimum hız 53 deniyor abim aradığında 68 deniyor. Bunlar nasıl iş yapıyor anlamıyorum. Sorunumu da çözmüyorlar neymiş onlarda normal gözüküyormuş.

Ben hizmet alamıyorum diyorum ama Türk Telekom için bu durumun bir önemi yok. Onların ekranlarında normal gözüküyorsa arıza kaydı oluşturmuyorlar.

Bir daha bu kurumun kapısının önünden geçmem.

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. buradan altyapını sorguladıgında cıkan sonucları ekran görüntüsü atabilir misin?

İnternet Altyapı Sorgulama - GÖKNET İLETİŞİM A.Ş. buradan altyapını sorguladıgında cıkan sonucları ekran görüntüsü atabilir misin?
1711315011366.png

Altyapınız 60 megabit veriyor ki bunu tam veremez muhtemelen 50 değerini alman normal olur.
Superonline bana 47 dedi ve 35 paketini önerdi. 50 alırsam da hızı 35'e limitlenir dedi. 50 alıp 45-47 gibi bir sayıya limitleyebilirse onu tercih edeceğim. Olmazsa 35'e mahkumuz :)

Geri
Yukarı