Türk Telekom Evimde İnternet Erişimi Yok

NoobEller

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba ben evimi 2018 yaz aylarında iskan belgesine başvuru yaptım ve ödemesini de yaptım bu ev prefabrik bir ev ve tek katlı üzerinden 2 yıl geçti biraz köşede bir ev yazlık olduğu için ben bu eve internet bağlatmak istiyorum ama ev hiçbir yerde görünmüyor görünmüyorsan kastım resimlerde belirttiğim gibi adresi giriyorum no 31'de daire olarak hiçbir şey görünmüyor Türk Telekom'un vs. bayisine gittiğimde ilk önce belgeli değil mi dediler belgeli olduğunu söyleyince ise adres de yanlışlık var dediler tabii ki de alt yapının olmaması konusundan da bahsettiler ama aynı Cadde de internet bağlantısı kullananlar benim yapmadığım bir belgeleme işlemimi var acaba sormak istedim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (36).png
    Ekran Görüntüsü (36).png
    11,1 KB · Görüntüleme: 36
  • Ekran Görüntüsü (37).jpg
    Ekran Görüntüsü (37).jpg
    109,2 KB · Görüntüleme: 33
  • Ekran Görüntüsü (37).png
    Ekran Görüntüsü (37).png
    16,1 KB · Görüntüleme: 35
En yakın müdürlüğe gidip dilekçe verin.

Müdürlük derken açıklar mısınız? Türk Telekom bayisinden mi bahsediyorsunuz peki bu dilekçenin içeriği tam olarak ne olmalı direk evime altyapı kablosu internet kablosu çekilmesini istiyorum falan mı yazmalıyım.

Alt Yapı Başvurusu ve Dilekçe Örneği - Technopat Sosyal bu konuyu inceleyebilirsiniz. Bayii büyük ihtimal çok ilgilenmez. Direk bulunduğunuz ildeki müdürlüğe gitmeniz daha etkili olacaktır.
dostum her yeri aradım sordum dedikleri şey burada kapı no gözükmüyor altyapınızı kontrol edemiyorum bu yüzden işlem yapamıyorum ne yapmama gerek anlatır mısın ben türk telekom müdürlüğünü aradığımda ise bayi ye gidin bilgi vericeklerdir dedi gittiğimizde ise adresi verip işlem yapmasını istediğimizde biz size no 35 üzerinden verelim dediler gelen kişi isterse takar dediler gelen kişinin insiyatifine kalmış dediler ya ben böyle saçmalık görmedim bu konuda ne yapmam gerek biliyor musun?

Geri
Yukarı