Çözüldü Türk Telekom fatura 44 TL gelmesi gerekirken 61 TL geldi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TextRed

Hectopat
Bugün numaramı Türk Telekom'a taşıdım, ve klasik olarak Türk Telekom'un uygulamasını indirdim. Uygulamada faturamı 61TL olarak gösteriyor, fakat ben sadece 44TL'lik bir fatura almıştım. SIM kart parasını 4 5 aya bölüp bize mi ödetiyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk ay olduğu için olabilir hocam. Saçma sapan ücretleri de kesiyorlar.

Birkaç işlem ücreti olabilir ilk ay olduğu için. Bu arada Allah kurtarsın bir ara Türk Telekom kullandım çok kötü bir deneyimdi.

Mobil hatlarda bence TT fena değil. Evde internet için aynısını söyleyemem.

Türk Telekom iyidir kullanmasını bilmek lazım.
Sil süpür yapınca tanımlanmadan kullanılmayacak.
Sınırsız YouTube paketi alınabilir vanced ile de kullanılabilir reklamsız olarak.

Türk Telekom iyidir kullanmasını bilmek lazım.
Sil süpür yapınca tanımlanmadan kullanılmayacak.
Sınırsız YouTube paketi alınabilir vanced ile de kullanılabilir reklamsız olarak.
Bir kere internetsiz bir yerde bulunduğum için sınırsız Youtube paketini aldım. Paket dışı mobil internet faturanız 70 tlyi geçmiştir diye mesaj geldi ve mobil inernetim donduruldu, sınırsız diye satıyorlar ama sınırsız değil.

Bugün numaramı Türk Telekom'a taşıdım, ve klasik olarak Türk Telekom'un uygulamasını indirdim. Uygulamada faturamı 61TL olarak gösteriyor, fakat ben sadece 44TL'lik bir fatura almıştım. SIM kart parasını 4 5 aya bölüp bize mi ödetiyorlar?

Sizin gördüğünüz indirim uygulanmamış ücret olabilir.
Fatura çıkınca da aynı fiyat gelirse o zaman sorun müşteri hizmetlerine.

Arkadaşlar sorunu çözdüm, fatura normal fiyata çekildi. Sebebi ise taahhüt imza atınca olur diye tahmin etmiştim 5555'e önce "SOZ" sonra sistem size bir bilgi mesajı atıyor, sonrada aynı numaraya "ONAY" yazarsanız, taahhüdü onaylamış oluyorsunuz. Paket normal fiyata iniyor.
Nasıl çözüm olarak işaretliyeceğimi bilmiyorum biri söyliyebilir mi?
Arkadaşlar sorunu çözdüm, fatura normal fiyata çekildi. Sebebi ise taahhüt imza atınca olur diye tahmin etmiştim 5555'e önce "SOZ" sonra sistem size bir bilgi mesajı atıyor, sonrada aynı numaraya "ONAY" yazarsanız, taahhüdü onaylamış oluyorsunuz. Paket normal fiyata iniyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı