Türk Telekom fatura aşıma nasıl itiraz edilir?

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Arkadaşlar 10GB internet 1000dk 1000SMS internet paketim var, telefonumda kullanmaktayım internetim bitmişti. Silsüpürden sosyalmedya için 4 GB int çıktı. Kullanmaya başladım, Instagram'da sonrasında faturamı aşım olmuş. Programdan gördüm SMS atılmadı, aşım yaptığımı görmedim. Bile direk 40 TL koymuşlar faturama. Nereye itiraz atabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 10GB internet 1000dk 1000SMS internet paketim var, telefonumda kullanmaktayım internetim bitmişti. Silsüpürden sosyalmedya için 4 GB int çıktı. Kullanmaya başladım, Instagram'da sonrasında faturamı aşım olmuş. Programdan gördüm SMS atılmadı, aşım yaptığımı görmedim. Bile direk 40 TL koymuşlar faturama. Nereye itiraz atabilirim?
Müşteri hizmetlerini arayıp durumu açıkladınız mı?

Müşteri hizmetlerini arayıp durumu açıkladınız mı?

Direkt buraya yazdım geçen seferde böyle oldu mesajsız ücret yansıtıldı aradığımda yeni paket falan önerdiler salladılar direk. Ondan buraya yazdım direk.

Hocam arayın insan gibi konuşmak yerine mağara adamı gibi konuşun yoksa başka türlü anlamıyorlar.

İnternet veriyorlar silsüpürden aşım yaptı olarak görüyorum sabır çekiyorum taahhüt bitsin çıkacağım bir daha Türk Telekom kullanmayacağım mobilde rezaletler.

Geri
Yukarı