Türk Telekom fatura son ay fazla geldi

mhmtasln1400

Hectopat
Daha fazla  
Türk Telekom'da taahhüdümün sonuna geldim ve bende taahhüdümü yeniledim bu ay. Geçen taahhüdün son faturası gelmesi gerekiyordu. Geldi ama 180 TL yerine 250 TL geldi taahhüt yenilenmedi, yenilenmiş olsaydı 420 TL gelecekti zaten. Son ay diye neden fazla geldi faturam, anlamadım. Bilgisi olan var mı bu konu hakkında?

Türk Telekom'da taahhüdümün sonuna geldim ve bende taahhüdümü yeniledim bu ay. Geçen taahhüdün son faturası gelmesi gerekiyordu. Geldi ama 180 TL yerine 250 TL geldi taahhüt yenilenmedi, yenilenmiş olsaydı 420 TL gelecekti zaten. Son ay diye neden fazla geldi faturam, anlamadım. Bilgisi olan var mı bu konu hakkında?
Online İşlemler'den fatura detayına bakabilirsin.

Online İşlemler'den fatura detayına bakabilirsin.

Değişen bir şey yok, sadece ücret kısmı fazla yazıyor. Onu anlamadım bir türlü.

Detay fatura isteyin. Biz nereden bilelim faturanız neden öyle gelmiş :)

Ne bileyim kardeşim ben senin ne bileceğini. Yardım istedim sadece, belki taahhüdün son faturalandırma döneminde aynı şeyi yaşayan vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne bileyim kardeşim ben senin ne bileceğini.
Öncelikle ben senin kardeşin ya da akranın veyahut ahbabın değilim, üslubunu düzelt.

Ödemen fazla geldiyse yapman gereken şeyi zaten sana söyledik. Buradan varsayımlarda bulunmak gereksiz atraksiyondan başka bir şey değil. Ödeme itirazlarında faturalanma yapıldıysa zaten ödemeden sonra itirazın incelenir ve hatalı bir durum varsa tarafına iade edilir. O yüzden operatörden bağımsız, sık sık güncel tutarını incele.

Yeni konular

Geri
Yukarı