Türk Telekom fatura yükseldi

MazlumCan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar;
3 Yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Kasım ayında Türk Telekom'dan TP-Link VC220-G3U VDSL modem aldım. Ayda 20 TL faturaya eklenmesi lazım ama TT Online işlemler'den güncel faturama bakıyorum 131₺ önceden, modemi almadan hiç böyle bir şey olmamıştı? Bu arada yeni modem alma sebebim eski TP-Link W9970V3 Max. 3 Mbps download hızı,0.90 upload veriyordu. İnternet paketim TTNet limitsiz 16 Mbps 75GB limitsiz paket. Bir paket hem limitsiz olup hem 75 GB nasıl olabilir? Neyse, fatura normalde 75₺, 20₺ de modem. Aralık ayına kadar faturam normaldi. Yeni yılda fatura 131₺ geldi, 95₺ yerine. İnternet vergisi falan mı geldi?
Cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba arkadaşlar;
3 Yıldır Türk Telekom kullanıyorum. Kasım ayında Türk Telekom'dan TP-Link VC220-G3U VDSL modem aldım. Ayda 20 TL faturaya eklenmesi lazım ama TT Online işlemler'den güncel faturama bakıyorum 131₺ önceden, modemi almadan hiç böyle bir şey olmamıştı? Bu arada yeni modem alma sebebim eski TP-Link W9970V3 Max. 3 Mbps download hızı,0.90 upload veriyordu. İnternet paketim TT netlimitsiz 16 Mbps 75GB limitsiz paket? Bir paket hem limitsiz olup hem 75 GB nasıl olabibilir? Neyse, fatura normalde 75₺,20₺'de modem. Aralık ayına kadar iyiydi. Yeni yılda fatura 131₺ geldi 95₺ yerine. İnternet vergisi falan mı geldi?
Cevaplarınız için teşekkürler.

🎵Kaç TL vergi TL geldi yine vergi time geldi yine vergiler.🎵

Vergi, zam vs. olsaydı benim de faturam yükselirdi, bir değişiklik yok bende. Müşteri hizmetleriyle irtibata geçmeni öneririm.

🎵 Vergi hayır yapma cebimizde para kalmadı bitti hepimizin hayatı.🎵

Yeni konular

Geri
Yukarı