Türk Telekom faturalı hat Turkcell'e taşınabilir mi?

K Emre

Kilopat
Merhaba 1 ay önce Türk Telekom faturalı hat aldım Online işlemlerden başvuru yaparak ama 20 TL vergi ödüyorum aylık 46 liraya denk geliyor. Şu an cayma bedeli 20 TL gözüküyor. Turkcell sitesinden numara taşıma yaparsam tahhüt iptal oluyor mu yoksa Türk Telekom mağazasına gitmem mi gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell üzerinden de yapabilirsiniz. Belki 1 ay yeterli olmayabilir. Olmazsa zaten 3 ay sonra yapabilirsiniz. Dediğim gibi Turkcell ile görüşebilirsiniz.

Bazen Turkcell kampanya yapıyor. Faturalı hattını Turkcell'e taşıyanın faturasını ödüyor ama hâlâ devam ediyor mu bilmiyorum.

Turkcell Online işlemlerden faturasız numara taşıma başvurusu yaptım merak ettiğim faturalı hat faturasız başka operatöre geçilebiliyor mu onu da başvurunun onaylanıp onaylanmıyacağına göre anlayacağım bakalım.

Turkcell Online işlemlerden faturasız numara taşıma başvurusu yaptım merak ettiğim faturalı hat faturasız başka operatöre geçilebiliyor mu onu da başvurunun onaylanıp onaylanmıyacağına göre anlayacağım bakalım.
Geçer hocam. Seçimi siz yapabilirsiniz.

Peki Turkcell bana SIM kartını yolladığın da şu anki SIM kartım iptal olacak cayma bedelini Turkcell'e mi ödeyeceğim bir bilginiz var mı?
Yeni kart gelirse eskisi kısa sürede iptal olur. Cayma bedeli ise eski operatöre ödenir.

@K Emre Hattınızı yeni aldıysanız 90 gün numara taşıması yapamazsınız. Başvurunuz olumsuz olarak sonuçlanır. Bence Turkcell başvurunuzu iptal edip hattınızın açılış tarihinden itibaren 90 gün geçtiğinde başvuru yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı