Türk Telekom faturalıdan faturasıza geçiş

Quadrionss

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. 23 Ocak tarihinde faturalı hattımın son faturası kesilecek, ondan sonra taahhüt bitmiş olacak. Şu sıralar fazla müsait olamadığım için aradığım gibi işimi halletmek istiyorum. Bu olayın bir son günü var mıdır? Yani son 1 hafta kala ararsanız, diğer dönemde fatura ödersiniz tarzı vs. yoksa son fatura dönemim içinde her an aramamla halledebilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tek bir aramayla bitirebileceğinizi sanmıyorum. Sözünüzde ısrarcı olduğunuzu karşı tarafa hissettirmeniz gerekiyor. Belki o zaman halledebilirsiniz. Kolay gelsin :)

Ahahaha Türk Telekom'dan aradılar, paket bilgilendirmesi yapıyorlar. Açtım, işte bahsediyorum faturasıza geçmeyi düşünüyorum falan diye. Bana dediği şu; "Size önerdiğimiz 45 TL'lik pakete geçmeniz daha mantıklı yoksa zaten her ay 35 TL ödeyeceksiniz." neden her ay 35 TL ödüyorum? dedim. Yeni sistem böyle işliyor artık diyor. Ne desem yazık ya, hiçbir fikri olmayan bir insanı ne kadar da kolay kandırabilirler, bunlara da devlet hiçbir şey yapmıyor ya, söyleyecek başka söz yok.

Ahahaha Türk Telekom'dan aradılar, paket bilgilendirmesi yapıyorlar. Açtım, işte bahsediyorum faturasıza geçmeyi düşünüyorum falan diye. Bana dediği şu; "size önerdiğimiz 45 TL'lik pakete geçmeniz daha mantıklı yoksa zaten her ay 35 TL ödeyeceksiniz." Neden her ay 35 TL ödüyorum? Dedim. Yeni sistem böyle işliyor artık diyor. Ne desem yazık ya, hiçbir fikri olmayan bir insanı ne kadar da kolay kandırabilirler, bunlara da devlet hiçbir şey yapmıyor ya, söyleyecek başka söz yok.

Artık söylenecek söz yok hocam. Bankasından tutun telefon operatörlerine kadar hepsi yasal tefecilik yasal dolandırıcılık yapıyorlar. Resmen göz göre göre yapıyorlar bunları hem de.

Geri
Yukarı