Türk Telekom faturalıdan faturasıza ne zaman geçebilirim?

Ne kadar ben de Türk Telekom kullansam da, bu firmaya bilerek katlanıyorum. Bence bu durumda direkt başka bir operatöre geçin. Böyle cevap mı olur? Gören de Türkiye çapında bir firma değil de mahalle telefoncusu zanneder. Ayrıca hocam, Türk Telekom bayiileri kapalı haberiniz olsun. Bana SMS geldi bununla ilgili.

Hattımı iptal ettirmek için arayacağım yine fatura tarihinden önce işlem yapamayız diyecekler. Şubeye gidemem, malum evdeyiz virüs sebebiyle. Yani bilmiyorum hocam, numara taşımak mantıklı olur mu?
evet hocam numara taşıman mantıklı olur.Ben Turkcell,Turk Telekom,Vodafone. Bunların hepsini kullandım.

Vodafone'un cok güzel tarifeleri mevcut. Ben Red 20 Plus kullanıyorum. 20GB internet youtube spotify Twitter, Facebook whatsapp bedava + 20 Gb internet. 4G'si iyi. Ama tabii ki bir Turkcell değil ama Turkcell kadar pahalı da değil. Müşteri hizmetleri de iyi. En azından benim tecrübelerim de bir problem olmadı.
Arayın direkt rest çekin. "Faturasıza geçeceğim. Taahhütüm yok, bir şey yok. Geçişimi yapmazsanız karantina falan demeden direkt olarak diğer operatöre gideceğim geçiş yapacağım. Sizle uğraşamam sürekli sürekli." diyebilirsiniz kaba davranmadan.

Fatura hesaplanırken kullanılan gün kadar ödüyorsunuz. Neyi dert etmiş olabilirler. Üç kuruşun peşine mi düştüler sanki ya!

30 lira fatura varsa ayın 1'inden 1'ine kesiliyorsa 9'unda çıkmak istersem 9 lira + vergiler ile aşağı yukarı 11-12 lira falan fatura gelir bir sonraki ay. Ne tantana yapmışlar ya!

hocam, müşterisinden 1 lira fazla alan çalışanına plaket veriyorlar. Cidden veriyorlar. Bildiğimiz plaket.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı