Türk Telekom faturasız hat devir ücreti nedir?

MKara96

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Hatay
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522431048
Konu hakkında çok bir bilgim yok. İnternette de kapsamlı bir bilgi yoktu. Hat faturasız. Devir işlemi için hangi vergileri ödüyoruz? Ayrıca işlem ücreti vs. gibi durumlar var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom'da faturalı hattı devir alırken 12 ay boyunca ayda 30 lira olarak şekilde bölüyorlar. Eğer faturasızsa tutarı tek seferde ödemenizi istiyorlar. Başka bir şey ödemiyorsunuz.

Bu tutarı Türk Telekom için söyledim. Turkcell için fiyat artıyor. Eğer onu düşünüp bu konuya gelen olursa bunu da yazayım.

Türk Telekom'da faturalı hattı devir alırken 12 ay boyunca ayda 30 lira olarak şekilde bölüyorlar. Eğer faturasızsa tutarı tek seferde ödemenizi istiyorlar. Başka bir şey ödemiyorsunuz.

Bu tutarı Türk Telekom için söyledim. Turkcell için fiyat artıyor. Eğer onu düşünüp bu konuya gelen olursa bunu da yazayım.
Yani faturasız için 360 lira civarı bir ödeme oluyor sadece anladığım kadarıyla hocam.

Hat sahibiyle hattın yeni sahibi şubede olacak diyorlar ama böyle bir şey mümkün değil. Başka bir yolu var mı acaba yeni numara almak dışında?

Yeni konular

Geri
Yukarı