Türk Telekom fiber altyapısında başka firma kullanma

1Gülhan1

Kilopat
Daha fazla  
Geçenlerde Türk Telekom'un bir bayisine başka arkadaş için gittik. Laf lafı açtıktan sonra bende TT'den sonra TürkNet'e geçerim herhalde dedim. Yetkili tarafıma: Eğer TT fiber altyapısında iseniz başka firmadan hizmet alamazsınız dedi. Diğer altyapı türlerinde iseniz alabilirsiniz dedi. Şaşırdım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Kimi etiketlemek gerekir? 😁

Tamam altyapınızda giga fiber yoksa Türk Telekom üzerinden verir ama onu önermiyorlar bizim mahallemizde TurkNet yetkilisi vardı o söyledi.

Geçenlerde Türk Telekom'un bir bayisine başka arkadaş için gittik. Laf lafı açtıktan sonra bende TT'den sonra TurkNet'e geçerim herhalde dedim. Yetkili tarafıma: Eğer TT fiber altyapısında iseniz başka firmadan hizmet alamazsınız dedi. Diğer altyapı türlerinde iseniz alabilirsiniz dedi. Şaşırdım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Kimi etiketlemek gerekir? 😁

Geçenlerde Türk Telekom'un bir bayisine başka arkadaş için gittik. Laf lafı açtıktan sonra bende TT'den sonra TürkNet'e geçerim herhalde dedim. Yetkili tarafıma: Eğer TT fiber altyapısında iseniz başka firmadan hizmet alamazsınız dedi. Diğer altyapı türlerinde iseniz alabilirsiniz dedi. Şaşırdım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mıdır? Kimi etiketlemek gerekir? 😁
Öyle bir şey yok hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı