Türk Telekom Fiber düşük hız

Karesiboys

Centipat
Daha fazla  
Eskiden 16 download, 4 upload kullanıyordum. Dün altyapım desteklediği maksimum hıza geçmek istedim ve 100 download, 8 upload'luk bir pakete geçtim. ISS Türk Telekom fakat vadedilen hızı alamıyorum, 30'larda geziyor. TT'yi aradım, modem kaynaklı dediler. Modemimin modeli TP-Link TD-W9970, altyapım apartmana kadar fiber. Böyle bir altyapıda fiber modem mi alınmalı yoksa VDSL mi? İnternet paketim 100Mbps TT Fibernet.

DSL bilgileri:

1619497834711.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden 16 download, 4 upload kullanıyordum. Dün altyapım desteklediği maksimum hıza geçmek istedim ve 100 download, 8 Upload'luk bir pakete geçtim. ISS Türk Telekom fakat vadedilen hızı alamıyorum, 30'larda geziyor. TT'yi aradım, modem kaynaklı dediler. Modemimin modeli TP-Link TD-W9970, altyapım apartmana kadar fiber. Böyle bir altyapıda fiber modem mi alınmalı yoksa VDSL mi? İnternet paketim 100Mbps TT Fibernet.

DSL bilgileri:

Eki Görüntüle 994464

Aynı modemi kullanıyoruz şu anda 99 Mbit hız alıyorum.

Şimdi burada garip olan Türk Telekom normalde fiber kullanıcılara yeni modem veriyor. Bir de fiber de hat değerleri olmaz ki ?
Sizde herhalde binaya kadar fiber ondan sonrası DSL. Hat değerleriniz 50 Mbps fazlasını kaldırmıyor gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı