Türk Telekom fiber internet bağlanacak altyapı yok

Melorin_0102

Hectopat
Yer
Erzurum/Aziziye Ilıca
Daha fazla  
Dün Türk Telekom abimi taahhüt yakında biteceği için aradılar ve 268 TL'ye paketi yenileyeceklerini, ayrıca 12 ay sonra paketin 99 TL (169TL Digitürk +99TL internet parası)olacağını söylediler. Biz tabii ilgilenmedik. Sonra bizim adresin fiber işlemlerinin tamamlandığını, bize 100 Mbps internet geleceğini söylediler ama biz ne kazı gördük ne de gelip binaya bağlayan insan. Merak edip altyapıya baktım, halen HiperNet gözüküyordu zaten. Eğer gelmezse bunları şikayet edebilir miyiz?

Ekran görüntüsü 2024-01-23 130137.png

Sizi arayanlar dolandırıcılar, onlara itibar etmeyin. Dolayısıyla Türk Telekom'u şikayet edecek bir durum yok. Ha dolandırıcıları şikayet etmek istiyorsanız TISS Vatandaş Portalı buradan edebilirsiniz.

Hocam gelip bağladılar Digitürk'u ama şimdi dolandırıldık mı biz ayrıca fatura çok gelir mi?

Hocam gelip bağladılar Digitürk'u ama şimdi dolandırıldık mı biz ayrıca fatura çok gelir mi?
Organize çalışıyorlar hocam. Ekşi Sözlük'teki şu entry'i sonuna kadar okursanız nasıl bir işin içerisine düştüğünüzü anlarsınız: https://eksisozluk.com/entry/137633108
Taahhüt imzalamadıysanız problem yok ama sanırım Digiturk taahhütsüz iş yapmıyor. Yani siz kabul etmiş oldunuz artık. Dolandırıldınız demeyelim de hiç yok yerden Digiturk abonesi oldunuz diyelim. Belki Digiturk'un normal fiyatı daha düşüktü ama siz şu an daha pahalıya kullanıyorsunuz falan başka ihtimaller de var tabii. Fiyat araştırması yapmak gerek. O yüzden net bir şey söyleyemiyorum. Ama fiber altyapı falan yok ortada bilginiz olsun. Ağa düşürmek için söylenen yalanlardan biri o.

Organize çalışıyorlar hocam. Ekşi sözlük'teki şu Entry'i sonuna kadar okursanız nasıl bir işin içerisine düştüğünüzü anlarsınız: https://eksisozluk.com/entry/137633108
Taahhüt imzalamadıysanız problem yok ama sanırım Digitürk taahhütsüz iş yapmıyor. Yani siz kabul etmiş oldunuz artık. Dolandırıldınız demeyelim de hiç yok yerden Digitürk abonesi oldunuz diyelim. Belki Digitürk'un normal fiyatı daha düşüktü ama siz şu an daha pahalıya kullanıyorsunuz falan başka ihtimaller de var tabii. Fiyat araştırması yapmak gerek. O yüzden net bir şey söyleyemiyorum. Ama fiber altyapı falan yok ortada bilginiz olsun. Ağa düşürmek için söylenen yalanlardan biri o.

İptal edebilir miyiz hocam 14 cayma hakkı var taahhüt lerdediye biliyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı