Türk Telekom Fiber İnternet Başvurusu

Buğra's

Kilopat
Makaleler
3
İyi günler. Biliyorum 70 milyar tane açılmış konu var bu başlık hakkında ama birkaç aklımda soru var, onları sormak istiyorum.

Öncelikle ben santrale 1700 metre uzaktayım ve en dandik ADSL'i kullanıyorum. Fiber altyapı başvurusu yaptığımda ya binamın veya bölgemin fiber altyapısı olmalı ya da bölgemde mevcut bir altyapı çalışmasının olmasını bekleyeceğim değil mi? Başvuru yapsam da bir halta yaramayacak eğer ki altyapı yoksa bölgede.

Bu mevcut altyapı çalışmalarını nereden öğrenebilirim? Müşteri hizmetlerini arıyorum dalga geçer gibi bakamadıklarını söylüyorlar.

Son olarak da galiba başvuru işlemi de kanser. BTK'dan, Şikayetvar'dan oradan buradan şikayet edip her gün arayıp dürtükleyip sürekli başvuru yapacaksınız. İnsan gibi bir kere yapınca gelmiyorlar sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam boş bırakmayın siz yine de sürekli yoklayın :)
Yok hocam boş bırakır mıyım, bugün de https://acikkapi.gov.tr/Home/Index üzerinden başvuruda bulundum.
Fiber yatırımlarını TT hızlandırdı sanırım. Son günlerde çok fazla fiber aracı ve çalışması gördüm.
Valla hocam hızlandırmaları da gerekiyordu. İzmir/Gaziemir de yaşıyorum. Binama en yakın saha dolabı PTT döneminden kalma. Zaten şuan hizmette alamıyorum kablo sorunu var diyorlar. Onu fiber dönüşümle gidereceklermiş.

Geri
Yukarı