Çözüldü Türk Telekom fiber internet dışında her internet laptopu görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SocialCyber

Centipat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar sabah laptopumu açtım, bir türlü ev internetim bağlanmadı laptopa, dün format atmıştım. Aklıma sürücüleri kurmak geldi fakat benim internetim dışında herkesin interneti listede var. Telefonumda da bağlanıyor sorunsuz. Ve birkaç dakika önce de Türk Telekom'un kendi uygulamasından modemi resetledim. Fakat hala aynı. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
"Elle güncelleme sürücüleri seçin"e bas. Kablosuz lan yazar, ona bas, aşağı gel az. Intel 3160 var, onu indir, kur.
Modem kaç GHz de çalışıyor.

5 GHz 2.4 GHz

Modemin marka modeli sanırım TP-Link VC220G3U laptopun tam olarak marka modeli nedir modemi modemin reset tuşundan resetle tekrar dene olmazsa modemde kablosuz bant yönlendirme açık olabilir.

Modem kaç GHz de çalışıyor.

5 GHz 2.4 GHz
Hocam ikiside sanırım.

Modemin marka modeli sanırım TP-Link VC220G3U laptopun tam olarak marka modeli nedir modemi modemin reset tuşundan resetle tekrar dene olmazsa modemde kablosuz bant yönlendirme açık olabilir.
Hocam Zte H3600 V9 modem,resetledim olmadı.

Cezalıydım yazamadım kusura bakmayın.

Modem arayüzünden wlana gel wlandanda WLAN genel yapılandırmasına gel ekran görüntüsü at.
Buyurun hocam:
1712401549599.jpeg

Pardon WLAN kablosuz ağ yapılandırmasına gelip ekran görüntüsü at.

Bu arada PC 5 GHz destekiyor mu laptopmu masaüstümü.

Geri
Yukarı