Çözüldü Türk Telekom fiber internet dışında her internet laptopu görünüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SocialCyber

Decipat
Makaleler
18
Daha fazla  
Arkadaşlar sabah laptopumu açtım, bir türlü ev internetim bağlanmadı laptopa, dün format atmıştım. Aklıma sürücüleri kurmak geldi fakat benim internetim dışında herkesin interneti listede var. Telefonumda da bağlanıyor sorunsuz. Ve birkaç dakika önce de Türk Telekom'un kendi uygulamasından modemi resetledim. Fakat hala aynı. Nasıl çözebilirim?

Çözüm
"Elle güncelleme sürücüleri seçin"e bas. Kablosuz lan yazar, ona bas, aşağı gel az. Intel 3160 var, onu indir, kur.
Şey yapar mısım PC'de aygıt yöneticisine gel ağ bağdaştırıcılarına gel oradan oradanda Wireless'ya da Wi-Fi yazar ona çift tıkla gelişmişe gel 5 GHz kablosuz modu 802.11AC yap uygula de sonra.

Şey yapar mısım PC'de aygıt yöneticisine gel ağ bağdaştırıcılarına gel oradan oradanda Wireless'ya da Wi-Fi yazar ona çift tıkla gelişmişe gel 5 GHz kablosuz modu 802.11AC yap uygula de sonra.
Hocam bu şekilde

Yukarıda yazdığımı dener misin?

Laptop hem 2.4 GHz'i hem 5 GHz'i görmüyor doğru mu?
Evet hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (2).png
    Ekran Görüntüsü (2).png
    32,8 KB · Görüntüleme: 5
  • Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    32,8 KB · Görüntüleme: 7
5 GHz için kanal genişliği yazıyor ya 80 MHz yap uygula de tekrar dene olmazsa kendi sitesinden Wi-Fi driverını indir kur.

Modem yanındamı Windows 11'i var Windows 10mu.

5 GHz için kanal genişliği yazıyor ya 80 MHz yap uygula de tekrar dene olmazsa kendi sitesinden Wi-Fi driverını indir kur.

Hocam 20 Mhz var sadece.

Hocam modem doğalgaz borusunun üstünde,ve windows 10.

Arkadaşlar sabah laptopumu açtım, bir türlü ev internetim bağlanmadı laptopa, dün format atmıştım. Aklıma sürücüleri kurmak geldi fakat benim internetim dışında herkesin interneti listede var. Telefonumda da bağlanıyor sorunsuz. Ve birkaç dakika önce de Türk Telekom'un kendi uygulamasından modemi resetledim. Fakat hala aynı. Nasıl çözebilirim?

Modem yazılımı içerisinde kablosuz ağ ayarlarında "Wireless frekans kanalı" muhtemelen otomatik seçilidir onu 11 yaparak deneyebilir misin veya başka bir sayıda olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı