Türk telekom fiber kabloyu aparatsız direkt modeme takmak hızı artırır mı?

Selamun aleyküm,
Arkadaşlar 4 gün önce TTfiber aboneliğine başladım, ilk fiber deneyimim tabii. Fiber modemin üstünde küçük dönüştürücü var. Ben onu kullanmasam fiber kabloyu direkt modeme taksam hızım artar mı? O küçük kutunun yüksek hızdaki gelen interneti kamçılayıp bana anlaşmamızdaki hızı verdiğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not: Paketim D/U 35/7 altyapım 100 D.

Selamun aleyküm,
Arkadaşlar 4 gün önce TTfiber aboneliğine başladım, ilk fiber deneyimim tabii. Fiber modemin üstünde küçük dönüştürücü var. Ben onu kullanmasam fiber kabloyu direkt modeme taksam hızım artar mı? O küçük kutunun yüksek hızdaki gelen interneti kamçılayıp bana anlaşmamızdaki hızı verdiğini düşünüyorum. Şimdiden teşekkürler.

Not: Paketim D/U 35/7 altyapım 100 D.
Hızınız artmaz. Zaten direkt bağlayamazsınız diye biliyorum. Ayrıca, neden anlaşmanıza sadık kalmıyorsunuz? Ayıp değil mi?
Bu arada Aleyküm Selam.

Yanlış anlamıyorsam çoğaltıcı gibi bir şeyden bahsediyorsunuz. Cogalticinin amaci hem ev telefonu hem de modemi beslemesi. Internet hizinda degisiklik gosterecegini sanmıyorum. Şu an bende direkt prizden modeme bagli 50 Mbps kullanıyorum 6 MB sn indirme hizi alıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı