Türk Telekom fiber modem az çekiyor

FinWolf

Femtopat
Daha fazla  
Türk Telekom Fiber'e geçtik ve TP-Link C5v fiber modem getirdiler ve kurdular. Benim odam modemden 10 - 15 adım uzakta ve çok az çekiyor. Böyle olması normal mi? 50 Mbps almamız lazımken odamda 10'u zor görüyorum. Acaba bu modemde anten falan var mıdır takmayı mı unuttular acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Türk Telekom Fiber'e geçtik ve TP-Link C5v fiber modem getirdiler ve kurdular. Benim odam modemden 10 - 15 adım uzakta ve çok az çekiyor. Böyle olması normal mi? 50 Mbps almamız lazımken odamda 10'u zor görüyorum. Acaba bu modemde anten falan var mıdır takmayı mı unuttular acaba?

Modemin kronik sorunu bu.
Hepimizde aynı sorun var. Menzil genişletici satın alabilir ya da yeni bir modem satın alabilirsin.

Bende Türk telekomluyum hiçbir şekilde tavsiye etmiyorum çekiş gücü bittik ben aramda 5 m var ama aldığım hız 10 am limit 24 olmasına rağmen böyle bir de benim paketim 110 TL ve bence doldırıcılık yani bu para ya alınmaz git türksaat kablo net al daha iyi hem kalitesi de yüksek benim arkadaşımın modemi 7 yıllık ama hala doğru düzgün inetrnet veriyor onların internet hızı 100 ama 80 TL benim kine bak onun kine bak.

Geri
Yukarı