Türk Telekom fiber ve VDSL altyapı döşüyor

@Kheron Müşteri hizmetlerine durumu ilettin mi? Bende şuan sorun büyük ölçüde çözülmüş vaziyette. Sabah saatlerinde yurtdışı sunucularında 35-40 ping alıyorum akşam saatlerinde maksimum 50-55'e çıkıyor.

1 hafta önce telefon ile arayıp bildirmiştim durumu dönüş yapıcaklarını söylemişlerdi ama dönen olmadı sizde paket loss durumu var mı? bir sorum daha olacak siz müşteri hizmetlerini telefon üzerinden arıyormusunuz yoksa facebook sayfasından mı yazıyorsunuz?

Arkadaşlar, bilindiği üzere AKK artık kalktı. Yoğunluktan dolayı ADSL kullanıcılarında zaman zaman ping sorunu ve hız düşüklükleri vardı. Bugün eve giderken 2 sokak aşağımda Türk Telekom ekipleri tarafından bir mahalleye fiber çekiliyordu. 1-2 sene önce kazı yapılıp mahalle köşelerine borular çıkartılmıştı, şimdi içlerinden kablo geçirilip aktif hale getirilecek. Ekiplere sorduğum zaman AKK kalktığı için yoğunluktan dolayı ADSL taraflarında yavaşlama olduğunu, bunları mümkün olduğunca hızlı bir şekilde Fiber, VDSL olarak güncelleyeceklerini söylediler. Umarım bütün herkes ADSL belasından kurtularak en kötü VDSL hizmetiyle rahata erer diye diliyorum :)

Bölge olarak İstanbul/Bayrampaşa'dayım.

Sizlerin de bölgelerinde böyle bilgilendirme almışsanız veya çalışmalar gördüyseniz burada belirtin belki bazı arkadaşlara bir umut olabilir :)

Bende Bayrampaşa'dayım kaç haftadır bekliyorum PORT açılacak ta TTNET e geçeceğim SUPERONLİNE den memnun değilim :)
Allah mecbur bırakmasın TT kullanmaya. Amin!
Demişsin de genel hepsi TT alt yapısı kullanıyor :))

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı