Türk Telekom fiber altyapı nasıl döşetirim?

Orası çok ayrı bir konu zaten.

Evet haklısınız polis lojmanlarında bile fiber altyapı yoksa daha nerelere çekiliyor acaba.
TT il müdürlüğüne başvursak Fiber altyapı çekerler mi? Şu anda VDSL var. Yakınım 16 dairelik apartmanda yaşıyor. 15 yıllık apartman. Karşıya 3-4 yıl önce yeni bina yapılmıştı, orda TT Fiber var.

@TeknoFix29 Peki bu linkte ki çalışmalar nedir?

hocam bunlar ufak çaplı kesintiler yapılıyor . Şebekeyi falan kontrol ediyorlar galiba. Şey gibi düşünün planlı elektrik kesintileri falan olur ya aynı şey sanırım

hocam bunlar ufak çaplı kesintiler yapılıyor . Şebekeyi falan kontrol ediyorlar galiba. Şey gibi düşünün planlı elektrik kesintileri falan olur ya aynı şey sanırım

Açıklama kısmına bakarsanız eğer dediğimi anlarsınız.

''Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için altyapıda çalışma planlanmıştır. Bazı müşterilerimizin kısa süreli hizmet kesintileri yaşaması öngörülmektedir.''

Açıklama kısmına bakarsanız eğer dediğimi anlarsınız.

"Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için altyapıda çalışma planlanmıştır. Bazı müşterilerimizin kısa süreli hizmet kesintileri yaşaması öngörülmektedir."

Kardeşim tamam işte benim dediğime geldiniz. Kısa süreli hizmet kesintisi demişler. Açık ve net ortada.
Yönetici imzası yeterli ama binadaki herkes den imza toplamak daha iyi olur.

Kullanıyor. Eğer kullanmasaydı eski evimdeki komşum türknetli olamazdı.
Hocam siz yusuf kıraça yazdıktan sonra telekom müdürlüğü tarzında bir yere gidipi dilekçe verdiniz mi başvuru yaptınız mı ?
Kardeşim tamam işte benim dediğime geldiniz. Kısa süreli hizmet kesintisi demişler. Açık ve net ortada.

Hocam siz yusuf kıraça yazdıktan sonra Telekom müdürlüğü tarzında bir yere gidipi dilekçe verdiniz mi başvuru yaptınız mı?

2 Gün önce falan ben de yazmıştım dün gece aradılar beni şebekeniz uygun en yakın gebze Telekom müdürlüğüne gidip altyapı başvurusu yapabilirsiniz dediler. İlk aradıkları zaman da aynı numaradan aradılar ve 31 Aralık 2020'ye kadar fiber altyapı hazır olacak dedi. Şimdi kafam karıştı sizin işlem nasıl ilerlerdi yusuf kıraça yazdıktan sonrakileri anlatır mısınız? Gerekli olmasa boşuna işgal etmem burayı. Ciddi anlamda sizden bilgi almaya ihtiyacım var lütfen geri dönüş yapın. En uygun anınızda.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı