Türk Telekom fiber yok diyor ama TurkNet fiber var diyor

Zaneisboos

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. TurkNet'ten altyapımı sorgulattığımda 1000 Mbps hız alabileceğim yazıyor. Türk Telekom'dan arattığım zaman ise sadece 25 Mbps alabileceğim yazıyor. Hangisi doğru söylüyor? İkisine de müşteri hizmetlerinden sordum. İkisi de sorgulattık deyip aynı sonuçları verdiler. Şu an Türk Telekom kullanıyorum ve 25/5 alıyorum. Rahatsız edici. Sokakta kutu var içi dolu. Şimdiden teşekkür ederim.

Var kutu binanın içinde de var ama kablolar bağlı değil.
Binanın girişinde kutu var mı?
TürkNet GigaFiber varsa zaman kaybetmeyin, hemen başvurunuzu yapın. Eğer yoksa da TürkNet'i asla tercih etmeyin, çok fahiş fiyatı var 25 ile 100 Mbps arası için.
Binanın içinde Türknet yetkilieri kutu koydu ve sorduğumuzda nadir olan FTTH altyapısının geldiğini söylemişlerdi. Yaklaşık 1 ay boyunca uğraştılar. Bence var ama emin olamadan da işe girişemiyoruz. Fahiş fiyat ise bence normal. Şuan biz 25/5 e 129 TL ödüyoruz Türknet 139 TL 1000Mbps söylüyor. 10 Tl fark var

Var kutu binanın içinde de var ama kablolar bağlı değil.

Binanın içinde Türknet yetkilieri kutu koydu ve sorduğumuzda nadir olan FTTH altyapısının geldiğini söylemişlerdi. Yaklaşık 1 ay boyunca uğraştılar. Bence var ama emin olamadan da işe girişemiyoruz. Fahiş fiyat ise bence normal. Şuan biz 25/5 e 129 TL ödüyoruz Türknet 139 TL 1000Mbps söylüyor. 10 Tl fark var
Hemen başvuru yapın.

Çok şanslısınız adresinize TurkNet'in GigaFiber'i gelmiş. Bu tamamen TurkNet'in kendi altyapısı, Türk Telekom'dan ayrı. Başvuru yaparsanız hemen gelip interneti bağlarlar. Kablo, tesisat, modem vs hepsi ücretsiz. Siz hiçbir şeye karışmıyorsunuz. Aylık 140 liraya 1000 download 1000 upload fiber internet. Keşke burada da olsa.

Geri
Yukarı