Türk Telekom FTTH upload yaparken ping çıkıyor

Bu arada az önce aradılar müşteri hizmetleri ısrarlarım sonuçu işlem başlattıklarını söylediler Huawei ONT için. Özellikle model olarak optixstar istediğimi söyledim. @erengore @Ulunay @TeknoFix29
Ekipler gelince bu OLT/Santral/ONT uyum mevzusunu iyice öğrenirseniz bizim için çok iyi olur. Çünkü bu sorun görünüşe göre bitmeyecek, bu adamlar belli bir sayıda Nokia siparişi almış belli ki. O bitene kadar devam edecekler.

Ekipler gelince bu OLT/Santral/ONT uyum mevzusunu iyice öğrenirseniz bizim için çok iyi olur. Çünkü bu sorun görünüşe göre bitmeyecek, bu adamlar belli bir sayıda Nokia siparişi almış belli ki. O bitene kadar devam edecekler.

Gayet güzel bir haber. Süreci takipteyim.

Verilen cevapa bak dolandırıcılıkta bir numaralar.

Ekran Görüntüsü (25).png

Dünyada bulunan bütün yabancı dillerde olan küfürlerle küfür edilmesini hak ediyorlar.

Verilen cevapa bak dolandırıcılıkta bir numaralar.

Eki Görüntüle 1105847

Dünyada bulunan bütün yabancı dillerde olan küfürlerle küfür edilmesini hak ediyorlar.
Bunlar bizim aklımızla dalga geçiyorlar. PING komutunu anlatmış bir de, yapma ya bilmiyorduk kardeşim! Diğer konu belki de doğrudur bilemiyorum. OLT cihazında belki de elle düzeltilebilen bir Qos ayarı vardır, belki bufferbloat sorunu çözülür bir şekilde bilemiyorum. Anormal bir durum, eğer 2005'ten kalma bir model kurmadılarsa sorun çıkarmaması gerekir.

Bunlar bizim aklımızla dalga geçiyorlar. Pıng komutunu anlatmış bir de, yapma ya bilmiyorduk kardeşim! Diğer konu belki de doğrudur bilemiyorum. Olt cihazında belki de elle düzeltilebilen bir QoS ayarı vardır, belki bufferbloat sorunu çözülür bir şekilde bilemiyorum. Anormal bir durum, eğer 2005'ten kalma bir model kurmadılarsa sorun çıkarmaması gerekir.
Dalga geçıyorlar resmen paramla bu kadar rezil olduğumu hatırlamıyorum. iPhone 12 Pro Max alsam 17 bin TL'ye bu kadar kötü hissetmezdim.

2005'ten kalma model değildir zaten ondan eminim çünkü benim oturduğum yer yeni yerleşim yeri. VDSL ve fiber 2010-2011 civarlarında buraya geldi.
Allah akıl fikir versin. Gülün geçin diyeceğim de mağdur olan sizsiniz...
İtalyan arkadaşımdan italyanca küfür öğrenip geliyorum. Aradıklarında söylerim anlamazlar :D.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı