Türk Telekom FTTH upload yaparken ping çıkıyor

@erengore baştaki yazdığını sil aman başımıza iş açılmasın.
Ah çok doğru. Moderatörler anlık:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır mertçe "Biz sizin kullandığınız internetin kalitesini umursamıyoruz, internete bağlanıp bizi rahatsız etmemeniz yeterli" diyecekleri yere, reklamlarda "değerli hissettirir" gibi komik ithamlarla reklam yapıyorlar kendilerini.

Hayır mertçe "biz sizin kullandığınız internetin kalitesini umursamıyoruz, internete bağlanıp bizi rahatsız etmemeniz yeterli" diyecekleri yere, reklamlarda "değerli hissettirir" gibi komik ithamlarla reklam yapıyorlar kendilerini.
Şimdi bir daha aradılar bu sefer ilettiklerini fakat ilçe müdürlüğünün başka bir cihaz olmadığını söylediler. Bende ısrar etmek zorunda kaldım yeniden iletti tabii iyi bir cevap beklemiyorum fakat ne olacak bilmiyorum. Yüz yüze konuşmakta işe yaramadı zaten.

Ont cihazını alır kutusuna koyar saha ekibi şefinize veririm. 1 sene bile olsa beklerim sonuç olarak öğrenciyim işim güçüm yok dedim.

Şimdi bir daha aradılar bu sefer ilettiklerini fakat ilçe müdürlüğünün başka bir cihaz olmadığını söylediler. Bende ısrar etmek zorunda kaldım yeniden iletti tabii iyi bir cevap beklemiyorum fakat ne olacak bilmiyorum. Yüz yüze konuşmakta işe yaramadı zaten.

Ont cihazını alır kutusuna koyar saha ekibi şefinize veririm. 1 sene bile olsa beklerim sonuç olarak öğrenciyim işim güçüm yok dedim.
İkinci el Huawei ONT satanlar var letgo'da, sahibinden'de. Eğer konuştuğunuz kişiler farklı cihaz yok bahanesine sığınıyorsa siz de bir şekilde bulup bağlatırsınız belki. Çaktırmadan link bırakıyorum reklam olarak anlaşılmasın :)

İkinci el Huawei ont satanlar var Letgo'da, Sahibinden'de. Eğer konuştuğunuz kişiler farklı cihaz yok bahanesine sığınıyorsa siz de bir şekilde bulup bağlatırsınız belki. Çaktırmadan link bırakıyorum reklam olarak anlaşılmasın :)
Optixstar yok mu beya? Mac klonlama var mı peki? %80 izin vermezler MAC adresi kayıt etmezler.

Telekom'la konuştum çalışırsa kullanabilirsiniz dedi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı