Türk Telekom FTTH upload yaparken ping çıkıyor

40 sayfalık konuda tek bir sonuç çıktı. Bu ülkenin Telekom'u kullanıcısına değer vermiyor. Çözüm falan da yok.
Bu şekilde video buldum. OLT cihazının markası bile belli değil. Senin attığın ONT cihazının aynısını takıyor PON sabit kalıyor. Burada olan saha ekibi binasında olan şef ile görüşmek lazım sanırsam. Müdürler zaten bir işe yaradığı yok.

Video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@TeknoFix29 @erengore
Cihazın modeli nedir?
Nokia g-010G-Q

Olt cihazında hem Mac hem serial numarasına göre kontrol yapılıyordu sanırsam. Farklı cihazda Mac ve serial çakmayı bulursanız Huawei ont kullanabilirsiniz. Detaylı araştırmak gerek.

Bu şekilde video buldum. OLT cihazının markası bile belli değil. Senin attığın ONT cihazının aynısını takıyor PON sabit kalıyor. Burada olan saha ekibi binasında olan şef ile görüşmek lazım sanırsam. Müdürler zaten bir işe yaradığı yok.

Video.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@TeknoFix29 @erengore

Nokia g-010G-Q
Evet kaydettirdikten sonra keyif ile kullanırsın dostum. Umarım dilediğin gibi olur.

Evet kaydettirdikten sonra keyif ile kullanırsın dostum. Umarım dilediğin gibi olur.

Zaten kayıt yaptıklarında kullanmam gerekiyor. Attığım video adamın kullandığı OLT markası bile belli değil. Sanırsam satıyor markası bile yazmamış. Ama PON ışığı sabitlenmiş Huawei ONT ile.

Umarım kayıt ederler yoksa BTK ve THH neresi varsa şikayet edicem.

Zaten kayıt yaptıklarında kullanmam gerekiyor. Attığım video adamın kullandığı olt markası bile belli değil. Sanırsam satıyor markası bile yazmamış. Ama pon ışığı sabitlenmiş Huawei ont ile.

Umarım kayıt ederler yoksa BTK ve THH neresi varsa şikayet edeceğim.

Hocam benden fiber için 10 kişi istediler Mobile geçirmem için bende cimer BTK ümit önal ne varsa şikayet ettim sonuç: TIRT.

Huawei Ont'lerde serial no değiştirebiliyor sanırsam arayüz üzerinden. Eğer sadece serial no üzerinden kontrol varsa ek bir şifre kontrolü yoksa denenebilir. İkinci el Huawei ont alıp bir deneyin isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı