Türk Telekom Geceleri İnternet Yavaşlıyor

alanya242

Hectopat
Ben TTNET kullanıcısıyım maalesef, 50 Mpbs hız, 200 GB AKK var, benim gece 00:00'dan sabah 08:00'e kadar süren bir internet sorunum var. Gece yarısından sonra internetim yavaşlıyor sabah 8 gibi düzeliyor gece 12'ye kadar sorunsuz çalışıyor. Gece 12'den sonra tekrar başlıyor 6 gündür bu sorunu yaşıyorum. TTNET bildirdim önce arıza kaydı aldılar, 2 gün sonra bunun genel bir arıza olduğunu belirttiler ve düzeltileceğini söylediler. Benim arıza kaydımı kapattılar, ertesi gece sorunum yine devam etti. Bir sonraki gece 1 saat yaşadım sadece ondan sonra düzeldi bi sonraki gece hiçbir sorun olmadı yalnız bugün yine aynı sorun nüksetti. Tekrar aradım TTNET bu seferde onlarda bi sorun olmadığını bilgisayarcı çağırın baktırın dediler :) Sorunum internete hiç girememek değil zor da olsa aşırı yavaş bir bağlantı ile girebiliyorum ya da bazen hiç giremiyorum ama internet hep var hiç düşme kopma gibi bir şey olmuyor. Bağlantı hızı değişiyor sürekli. Hız testim ve modem değerlerim aşağıdaki gibi, acaba bende mi bir sorun var?

ttnetping011018.JPG

modem degerleri.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hemen hemen bütün TTNET kullanıcıları bu durumdan şikayetçi.
Taahhüt bitince bizde internet değiştirmeyi düşünüyoruz.
@Silinen üye NetSpeed iyi bir bağlantı sunuyor mu araştırmayı yaptınız mı ?

Hemen hemen bütün TTNET kullanıcıları bu durumdan şikayetçi.
Taahhüt bitince bizde internet değiştirmeyi düşünüyoruz.
@Silinen üye NetSpeed iyi bir bağlantı sunuyor mu araştırmayı yaptınız mı ?

Hocam baya araştırdım ben NetSpeed'ten çoğu kişi memnun. Türknet diyordum ilk başlarda ama sonradan o da bozmuş. NetSpeed gayet iyi bağlantı sunuyor, taahhüt'ünüz yoksa direkt geçin derim ben

Hocam baya araştırdım ben NetSpeed'ten çoğu kişi memnun. Türknet diyordum ilk başlarda ama sonradan o da bozmuş. NetSpeed gayet iyi bağlantı sunuyor, taahhüt'ünüz yoksa direkt geçin derim ben

Maalesef taahhütüm 2020 haziranda bitiyor ondan çıkmam mümkün değil şuan fakat taahhütten sonra da geçsek bile altyapıyı ttnet den alıyorsa eğer ne değişecek ki sonuç olarak ? benim bölgemde fiber yok mecbur vdsl bir tarife kullanmak zorundayım.
Bu arada sorunum hala devam ediyor btk ya şikayet yazdım yeniden arıza kaydı aldılar bakalım ne değişecek sonuç olarak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı