Türk Telekom genel arıza tahmini süresi sürekli artıyor

Hinence

Decapat
Daha fazla  
27 Aralık 2021'de internetim kesildi. DSL hatası aldığım için Türk Telekom'u aradım. Genel arıza olduğu için 1 Ocak 2022 tarihine kadar tahmini kesik kalacağı yönünde otomatik ses kaydı dinlettiler. 1 Ocak tarihinde ise 4 Ocak tarihine kaydırıldığı ve başlangıcın 22 Aralık olduğunu otomatik ses kaydından öğrendim. Muhtemelen 22 aralığı sisteme giren eleman rastgele girmiş ve bugün 4 Ocak ama 6 Ocak tarihine kadar kesik kalacağı söyleniyor. Bu süre zarfında telefon hattımdan 200 liralık internet kullandım. Üç sorum var, Taahhüttü bozma hakkına ne zaman sahip olurum? Bu durumu yaşayıp ne kadar sürede internetiniz düzeldi? Hangi kurumlara ve yerlere şikayet oluşturabilirim?

Türk Telekom ana bayisine gidip söylemeden asla ilgilenmiyorlar. 4 gün içerisinde düzeltildi. Taahhüt bozma hakkın olmuyor biz sormuştuk bunu.

27 Aralık 2021'de internetim kesildi. DSL hatası aldığım için Türk Telekom'u aradım. Genel arıza olduğu için 1 Ocak 2022 tarihine kadar tahmini kesik kalacağı yönünde otomatik ses kaydı dinlettiler. 1 Ocak tarihinde ise 4 Ocak tarihine kaydırıldığı ve başlangıcın 22 Aralık olduğunu otomatik ses kaydından öğrendim. Muhtemelen 22 aralığı sisteme giren eleman rastgele girmiş ve bugün 4 Ocak ama 6 Ocak tarihine kadar kesik kalacağı söyleniyor. Bu süre zarfında telefon hattımdan 200 liralık internet kullandım. Üç sorum var, taahhüttü bozma hakkına ne zaman sahip olurum? Bu durumu yaşayıp ne kadar sürede internetiniz düzeldi? Hangi kurumlara ve yerlere şikayet oluşturabilirim?

Hocam bayağı bir müddet geçti ama internetiniz geldi mi?

Hocam bayağı bir müddet geçti ama internetiniz geldi mi?
Evet, VDSL hatta geçiş yaptılar(ya da öyle sanıyorum) Şuan internetim yine 8 lere düştü ama ilk geçtiğimde 65 leri görüyordum. Sanırım herkes VDSL paketlere geçince her alanda olduğu gibi internet altyapımız da çöküyor.

Geri
Yukarı