Turk Telekom Genel Arıza ile 2 ay İnternet Olmaması

Aynı sorunu bende yaşıyorum hocam geçen ayın 15.de kesildi internet sürekli saha dolabında arıza var, genel bir arıza var diye ileri tarihe erteliyorlar 23 gün oldu hala düzelmedi. dün ttnet müdürlüğüne gittim yarın düzelecek dedi şimdi çağrı merkezini arıyorum yine ayın 10una ertelemişler şaka gibi ya cidden telefonun internetine paket yapmaktan çok zararlı çıktım bu ay
Müşteri hizmetlerini arayıp kullanmadığınız hizmetin bedelini faturadan kesilmesini talep edin.

Güncelleme. Bugün 25 gün sonra internetim geldi ayın 6'sında türk telekom müdürlüğüne gittim arıza kaydı oluşturdular 9unda ekipler gelip bakacak dediler, bugüne kadar çağrı merkezinin arıza kaydı oluşturdum demesi yalanmış hiçbirşey yapmamışlar. eğer ki internetiniz gittiyse hiç çağrı merkezini aramak ile uğraşmayın direk müdürlüğe gidin en kolay çözüm.

Güncelleme. Bugün 25 gün sonra internetim geldi ayın 6'sında türk telekom müdürlüğüne gittim arıza kaydı oluşturdular 9unda ekipler gelip bakacak dediler, bugüne kadar çağrı merkezinin arıza kaydı oluşturdum demesi yalanmış hiçbirşey yapmamışlar. eğer ki internetiniz gittiyse hiç çağrı merkezini aramak ile uğraşmayın direk müdürlüğe gidin en kolay çözüm.
Yine ucuz atlatmışsınız bizdeki arıza 8 ay sürmüştü ve ben 2. haftasında Superbox almıştım. Telekom'u da THH'ye verdim ama hala anlamadığım bir şekilde haksız bulundum.

2021'de 1300 TL cayma bedeli ödedim ama hiç pişman değilim. Bu süreçte taşındım ve Superonline'ın kendi altyapısından verdiği fiber interneti kullanıyorum. Türkiye şartlarında daha kaliteli bir hizmet yok bence.

Merhaba arkadaşlar.

Bu sabah uyandığımda modemin ışıkları yanmıyordu, Türk Telekom'u aradım, arıza kaydı oluşturdular ve haber vereceğiz dediler. Öğlen arandım bölgemde genel bir arıza olduğunu çalışma bitince geleceğini söylediler. Akşama gelir diye düşündüm.
Az önce tekrar aradım, ne zaman çalışmanın biteceğini sordum. Bana 30 Nisan olarak göründüğünü, detaylı bilgi için bölge müdürlüğü ile görüşmem gerektiğini söylediler.

Böyle bir şey olabilir mi? Altyapı çalışması da olup olmadığı belli değil. 2 ay nasıl hizmet verilmez? Böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

Hocam genel arıza ne kadar sürede çözüldü.

Geri
Yukarı