Türk Telekom her fiber başvurusunu onaylar mı?

quadroxxq

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar biz çarşamba günü geçen hafta 8 daireli aptmize FTTH eve kadar fiber için dilekçe verdik sokağımızdan fiber geçiyor bu doğru ama baz istasyonuna gidiyor diyenler var başlıkta zaten sorum

İyi günler <3

Arkadaşlar biz çarşamba günü geçen hafta 8 daireli aptmize FTTH eve kadar fiber için dilekçe verdik sokağımızdan fiber geçiyor bu doğru ama baz istasyonuna gidiyor diyenler var başlıkta zaten sorum.

İyi günler <3

Hocam tamamen şans hemende gelebilir 10 yıl sonrada gelebilir.

Arkadaşlar biz çarşamba günü geçen hafta 8 daireli aptmize FTTH eve kadar fiber için dilekçe verdik sokağımızdan fiber geçiyor bu doğru ama baz istasyonuna gidiyor diyenler var başlıkta zaten sorum

İyi günler <3
Bütün apartman birlikte dilekçe verdi iseniz ve yakınızda fiber hat var ise başvurunuz işleme alınacaktır. Ama bu tarz başvurularda maalesef zaman aşımı süresi yok. 2 gün sonrada gelebilirler 2 yıl sonrada. İlinize bağlı Türktelekom müdürlüğünde tanıdık birini ayarlamanız süreci oldukça hızlandıracaktır.

Yakınınızda Fiber hat bulunan bir kutu , hat yok ise zaten bu sürecin tarafınızca olumlu sonuçlanmayacağı kanaatindeyim.

Bütün apartman birlikte dilekçe verdi iseniz ve yakınızda fiber hat var ise başvurunuz işleme alınacaktır. Ama bu tarz başvurularda maalesef zaman aşımı süresi yok. 2 gün sonrada gelebilirler 2 yıl sonrada. İlinize bağlı Türktelekom müdürlüğünde tanıdık birini ayarlamanız süreci oldukça hızlandıracaktır.

Yakınınızda Fiber hat bulunan bir kutu , hat yok ise zaten bu sürecin tarafınızca olumlu sonuçlanmayacağı kanaatindeyim.
efendim sokağımın başında rögar kapağı var f/o yazıyor bide böyle kazı izi var burası sokağımız 8 daire var aptmizde 6 tısı imza attı birinde ev interneti yok diğeride evinde değildi
2. 228 mt ötemizde vdsl kabin var

Dosya Ekleri

• b41d3aca-c142-483c-b69f-69e2b2f457c0.jpg
    b41d3aca-c142-483c-b69f-69e2b2f457c0.jpg
    249,7 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20220914_154159.jpg
    IMG_20220914_154159.jpg
    259,7 KB · Görüntüleme: 42
efendim sokağımın başında rögar kapağı var f/o yazıyor bide böyle kazı izi var burası sokağımız 8 daire var aptmizde 6 tısı imza attı birinde ev interneti yok diğeride evinde değildi
2. 228 mt ötemizde vdsl kabin var
Türktelekom'a yapılan başvuruların sonuçlarını kesin olarak tahmin etmek için kahin olmak gerekiyor maalesef. Çok zorlu bir sürecin başındasınız size sabır diliyorum :)

Türktelekom'a yapılan başvuruların sonuçlarını kesin olarak tahmin etmek için kahin olmak gerekiyor maalesef. Çok zorlu bir sürecin başındasınız size sabır diliyorum :)
hemen gelse keşke diyor insan değilmi :D iyi günler dilerim

he bu arada biz dilekçeyi verdiğimizde bi tane tt çalışanı haftaya takip numarası veririz demiş hani niye dilekçeyi verdiğinde değilde haftaya demiş olabilir?

Son düzenleme:
evrakları merkeze haftalık olarak gönderiyor olma olasılıkları yüksek.
Aynen öyle brom bende öyle düşünüyordum ama tam emin olmak istedim benim babamda öyle dedi Mersin'e mı gidicekmis evraklar öyle dediydi

Aynen öyle brom bende öyle düşünüyordum ama tam emin olmak istedim benim babamda öyle dedi Mersin'e mı gidicekmis evraklar öyle dediydi
Bu arada fiber hat dediğimiz yerin altından geçen fiber altyapı değilmi

Bu arada fiber hat dediğimiz yerin altından geçen fiber altyapı değilmi
Resme tam tıklayıp sol altta TT rögar kapağı var onun gibi mi çekerler yoksa binaya efendim

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-09-17-17-41-19-409_com.google.android.apps.maps.jpg
    Screenshot_2022-09-17-17-41-19-409_com.google.android.apps.maps.jpg
    88,2 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleme:

Geri
Yukarı