Türk Telekom HiperNet için ISS tavsiyesi

Batu Z

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Başka bir eve taşınıyoruz ve öğrendiğim kadarıyla orada Türk Telekom HiperNet altyapısı varmış, sizce bu altyapı için en iyi servis sağlayıcısı nedir?

Türk Telekom tabiikide. Eğer altyapınız sağlam ve bütçeniz el veriyorsa en iyi tercih Türk Telekom bence.

Daha önceden Türk Telekom kullanıyorduk. Açıkçası hiç memnun kalmamıştık, Türk Telekom harici hangi ISS'larını önerebilirsiniz?

Netspeed'in çok iyi olduğunu duydum. Ama TürkNet önermiyorum kendim kullandım hiç memnun kalmadım. Bir sıkıntınız olduğunda 1 hafta uğraşıyorsunuz anca hallediyorlar.

Taşınacağınız yerde yakın çevreden bilgi almanız daha sağlıklı olur. Senin sorun yaşadığın ISS ile ben sorun yaşamıyor olabilirim bölge/yoğunluk gibi sebeplerden dolayı.

O yüzden en doğru sonucu taşındığınız yerde ki yeni komşularınıza, esnaf gibi yerle sorarak alabilirsiniz.

Taşınacağınız yerde yakın çevreden bilgi almanız daha sağlıklı olur. Senin sorun yaşadığın ISS ile ben sorun yaşamıyor olabilirim bölge/yoğunluk gibi sebeplerden dolayı.

O yüzden en doğru sonucu taşındığınız yerde ki yeni komşularınıza, esnaf gibi yerle sorarak alabilirsiniz.

Açıkçası müşteri hizmetlerinden memnun kalmamıştım, zaten ADSL kullanıyorduk hızların düşük olması normaldi :D.
NetSpeed'in çok iyi olduğunu duydum. Ama TürkNet önermiyorum kendim kullandım hiç memnun kalmadım. Bir sıkıntınız olduğunda 1 hafta uğraşıyorsunuz anca hallediyorlar.

NetSpeed güzel gibi gözüktü. Milleni.com nasıldır?

Biraz pahalı geldi diğer firmalara göre. Özellikle NetSpeed'i bayağı ucuz buldum :)
Aslında daha ucuzdu :D yaklaşık 1 sene önce 75MBPS İndirme 4MBPS VDSL Yükleme 75TL'idi yaklaşık 1 ay önce'de aynı tarife 84TL'idi şuanda bende'ki 84TL.Bende fibere geçmek istiyorum benim binamda'da fiber var ama geçerken ücret ödemem gerekiyor şuanda ona durumum yok.
Aslında daha ucuzdu :D yaklaşık 1 sene önce 75MBPS İndirme 4MBPS VDSL Yükleme 75TL'idi yaklaşık 1 ay önce'de aynı tarife 84TL'idi şuanda bende'ki 84TL.Bende fibere geçmek istiyorum benim binamda'da fiber var ama geçerken ücret ödemem gerekiyor şuanda ona durumum yok.
Üstüne modem'de almam gerekcek :D

Yeni konular

Geri
Yukarı