Türk Telekom Hızlı Tarifeye Geçmek

prevenar

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Az önce mevcut paketimi güncelledim. Daha hızlı bir internet aboneliği aldım. Hala hızım artmadı. Bu işlemlerle uğraşmış ya da yaptırmış olan var mı? Bekliyorum öyle internet hızlansın diye.

Kaçtan kaça yükseldi? 16'dan 35'e yaptırdığım yükseltme işleminde yeni modem de verdiler. Bendeki modem o hızı desteklemiyordu. 4-5 gün sürdü tarife değişikliğinin gerçekleşmesi. Az önce yaptım diyorsunuz, hemen olmuyor. :)

Yaptıralı 15 dakika oldu işte. Adam birazdan olur dedi bilmiyorum. 16'dan 24'e yükselttirdim Hipernet VDSL2 modem var, yani kaldıracak bir modem o hızı. 4-5 günde işleme alınıyorsa vahim durumumuz :D

Temsilci ile görüştüyseniz dediğiniz gibi çabuk olabilir, modeminiz de destekliyormuş. 1 saat içinde olmazsa tekrar arayıp bilgi alırsınız.

Normalde hemen bir üst pakete geçiş yapmanız gerekiyor, daha önce Online İşlem Merkezi'nden değiştirdiğimde modemim yeniden başladı ve hemen kullanmaya başladım. Maksimum 24 saat bekleyin ve sonrasında müşteri hizmetlerini tekrar arayın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı