Türk Telekom Hoş Geldin 20 GB 10 TL

Mobil internet sağlayıcılarından tek sevdiğim Turkcell vardı onlar da 7777 portunu kaldırınca gözümden düştüler. Hiçbirini sevmiyorum şu an.

Artık devlete ait. Uzun süredir de bankalar yönetiyordu.

Bu da kötü.

Kampanya çok güzel ama zamanında bir tarifeyi Arap müşterilerine 48 TL'ye satıp Türk müşterilerine 80 TL'ye satma olayından sonra asla kullanılmaması gereken bir firma olduğunu düşünüyorum. Üstüne internet servis sağlayıcısı olarak kullanırsanız yaptığı yasa dışı taahhütleri saymıyorum bile. Neyse konu bu değil.

Kampanya çok güzel ama zamanında bir tarifeyi Arap müşterilerine 48 TL'ye satıp Türk müşterilerine 80 TL'ye satma olayından sonra asla kullanılmaması gereken bir firma olduğunu düşünüyorum.
Turkcell’deki müşteri memnuniyeti yok ama ikinci hat olarak alınıp daha sonra numara taşıma yapılabilir. Ek paket almaktan daha mantıklı duruyor. 20 GB için 10 TL ve 75 GB için 100 TL oldukça avantajlı.

Sizce Turkcell'e kazınlamaktan dışında önereceğiniz bir mobil hat öperötürü var mıdır çekim sorunu olmayan?

Vodafone'a geçme cidden pişman olursun, asla çekmiyor. Ucuz diye geçtim bende sadece 6 gün dayanabildim. Ucuz olsa ne olacak sanki kullanamadıktan sonra. Tercih senin.

Tek çare Turkcell'e kazınlamak diyorsun yani.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı