Türk Telekom internet aşırı yavaş

Rimec

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yaklaşık internetim 1 haftadır böyle ve Türk Telekom hiç yardımcı olmuyor. Boşu boşuna para veriyorum sözleşmeyi iptal ettirip tüketici haklarına vs. şikayet etmek istiyorum, nasıl yapabilirim?

1595965253412.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Modem arayüzüne girip, bize modem hat bilgilerini atabilir misiniz?
@çArşı Sevdalısı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O hızlara yakın. Video 2015 yılında çekilmiş. Belki aradan geçen 5 yılda bir yenilenme olmuş olabilir. (Sanmıyorum ama.)

Hocam ülkede sadece Superonline ve Türk Telekom stabil internet sunuyor, fiyatları tuzlu fakat yavaş demenize karşın böyle dedim bende.

50 TL verdiğimi nereden çıkardın onu anlamadım. 65 Mbit download 6 Mbit upload internet kullanıyorum aylık 95 TL ödüyorum TürkNet kullanıyorum Telekom nerede olursa olsun yavaş internet veriyor. Aynı oturduğum binaya Türk Telekom 25 Mbit'e kadar olan internete 120 lira ücret istedi.

Modem arayüzüne girip, bize modem hat bilgilerini atabilir misiniz?
@çArşı Sevdalısı
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
O hızlara yakın. Video 2015 yılında çekilmiş. Belki aradan geçen 5 yılda bir yenilenme olmuş olabilir. (Sanmıyorum ama.)

Evet az önce destek için aradığımızda bu ay sözleşmemizin biteceğini söylüyorlar ve ben 2 senedir Türk Telekom kullanıyordum şuana kadar hiçbir sıkıntı yaşamamıştım ama sözleşmenin biteceği ay internetim böyle oluyor :D gerçekten komik gelmeye başladı.

1595970425562.png

50 TL verdiğimi nereden çıkardın onu anlamadım. 65 Mbit download 6 Mbit upload internet kullanıyorum aylık 95 TL ödüyorum TürkNet kullanıyorum Telekom nerede olursa olsun yavaş internet veriyor. Aynı oturduğum binaya Türk Telekom 25 Mbit'e kadar olan internete 120 lira ücret istedi.

Hocam 8 yıldır kullanıyorum yavaş internet görmedim, altyapın kötüyse zaten adamlar üstünü veremez, ayrıca fiyatına laf etmişsin burada, yavaş internet vermiyor sadece fiyatı pahalı demen daha iyi olurdu bence.

Geri
Yukarı