Türk Telekom internet aşırı yavaş

Greenville

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Normalde boyle bir konu açmak istemiyorumdum. Ama hiçbir site açılmıyor. Daha doğrusu açılıyor ama 3 Dk gibi bir sure de. Tahhutumuz yeni bitmişti yenilemistim. Türk Telekom kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde böyle bir konu açmak istemiyordum, ama hiçbir site açılmıyor. Daha doğrusu açılıyor ama 3 dakika gibi bir sürede. Sözleşme yeni bitmişti yenilemiştim. Türk Telekom kullanıyorum.

DNS adreslerini birincil 1.1.1.1 ve ikincil 8.8.8.8 yap. Olmazsa ikisinin yerini değiştir. Bu çözmezse hat çalışması falan yapıyorlardır. (Arızada olabilir.)

Tt nüfusun yoğun olduğu yerlerde stabil İnternet sunamıyor bence, aboneliği yeni yenilediysen cayma bedelin çok az çıkacaktır hala operatörün değiştirebilirsin. Bence taahüttünü en iyi yerine getiren firma türksat kablonet

DNS adreslerini birincil 1.1.1.1 ve ikincil 8.8.8.8 yap. Olmazsa ikisinin yerini değiştir. Bu çözmezse hat çalışması falan yapıyorlardır. (Arızada olabilir.)
Nasıl yapicam ?
Tt nüfusun yoğun olduğu yerlerde stabil İnternet sunamıyor bence, aboneliği yeni yenilediysen cayma bedelin çok az çıkacaktır hala operatörün değiştirebilirsin. Bence taahüttünü en iyi yerine getiren firma türksat kablonet
Tüm apartmanda öyleymiş. En son fiber getiriyorlardi galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı